Американський футбол: білоцерківські «Яструби» розгромили одеський "Шторм"

У минулі вихідні, в рамках Чемпіонату України з американського футболу, білоцерківські «Яструби» зіграли з одеською командою - «Шторм».

Як повідомляє sport.ua, вже у першій чверті «Яструби» забили філд гол, і рахунок склав 3:0.

Гра була досить активною, добре грав захист обох команд, в атаці «Шторм» допускав багато помилок. У білоцерківських «Яструбів» більше виходили виноси.

На велику перерву команди так і пішли з рахунком 3:0.

Після великої перерви в динаміці гри нічого не змінилося, однак після успішного пасу Олексія Зоріна майже на 30 ярдів білоцерківські «Яструби» наблизилися до залікової зони одеситів і використали цю можливість на всі 100% - 10:0.

Після цього «Яструби» ще кілька разів наближалися до залікової зони суперника, але захист грав надійно.

Капітан білоцерківської команди «Яструби» залишився задоволений результатом гри.

«Ми довго готувалися до цього матчу, ми добре вивчили противника, і наш план на гру спрацював» - зазначив він.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе Біла Церква, – підписуйтесь на канал 04563.com.ua у Telegram та Facebook