Білоцерківці – ви готові до обрання нової Верховної Ради України? За кого голосуватимете?

Білоцерківці – ви готові до обрання нової Верховної Ради України? За кого голосуватимете?

партії, блоки, громадські організації

Свобо́да
українська консервативно-націоналістична партія
Голоси: 134

Всеукраї́нське об'є́днання «Свобо́да» — українська консервативно-націоналістична партія, зареєстрована в 1995 році, однак діяла з 1991 року. До лютого 2004 року мала назву Соціал-Національна партія України. Лідер партії — Олег Тягнибок. У 2009 та під час місцевих виборів 2010 року в Галичині партія досягла значних успіхів і стала основною силою в місцевих органах влади. У 2012 році після парламентських виборів «Свобода» отримала свої перші місця в Верховній Раді України.

Слуга народу
політична партія
Голоси: 44

«Слуга народу» — українська політична партія, раніше називалась «Партія рішучих змін». Офіційна реєстрація відбулась 2 грудня 2017 року. Організацію названо за однойменним українським російськомовним комедійним серіалом (з 2015-го) та фільмом (2017 року) виробництва студії «Квартал-95». За даними Мін'юсту, партія була зареєстрована 13 квітня 2016 року під назвою «Партія рішучих змін». Тоді її очільником був Євгеній Юрдига.

Сила і Честь
політична партія
Голоси: 17

«Сила і Честь» — українська політична партія, яку очолює політичний та громадський діяч Ігор Смешко. Політична партія «Сила і Честь» брала участь у виборах до Парламенту, що відбулися 26 жовтня 2014 року, під № 23. Під першим номером — генерал армії України, Олександр Кіхтенко.

«Європейська Солідарність»
політична партія
Голоси: 15

Партія “Європейська Солідарність” — українська політична партія, зареєстрована 5 травня 2000 року. Поточна назва партії «Блок Петра Порошенка „Солідарність“» — з 2014 року. Партія «Блок Петра Порошенка “Солідарність”» офіційно змінила свою назву на партія «Європейська Солідарність», це рішення ухвалив з’їзд партії 24 травня на Форумі ГО «Солідарна Справа Громад».

Го́лос
політична партія
Голоси: 13

Го́лос — українська політична партія, її керівником є Святослав Вакарчук. Зважаючи на те, що до позачергових парламентських виборів Вакарчук не встигав зареєструвати партію, було вирішено перейменувати і перереєструвати партію «Платформа ініціатив» на партію «Голос». Партія «Платформа ініціатив» зареєстрована 10 лютого 2015 року. 21 травня 2019 року партія отримала офіційні документи про перереєстрацію.

Наро́дний Рух Украї́ни
політична партія
Голоси: 7

Наро́дний Рух Украї́ни — сучасна політична партія в Україні. Скорочена назва партії (відповідно до статуту) — Рух, НРУ. НРУ (як громадсько-політична організація) заснований 1989 року та зареєстрований Радою Міністрів УРСР 1990 року. НРУ (як політична партія) зареєстрований Міністерством юстиції України 1993 року.

Батьківщина
політична партія
Голоси: 4

Українська політична партія, яку очолює Юлія Тимошенко, колишній прем'єр-міністр України. Партію вперше представлено у Верховній раді 2002 року, з 2008-го вона є членом наглядової ради Європейської народної партії. Дата заснування: 9 липня 1999 р.

Самопо́міч
політична партія
Голоси: 4

Па́ртія "Об'єднання «Самопо́міч» — українська політична партія, лідером якої є міський голова Львова Андрій Садовий. Зареєстрована 29 грудня 2012 року, реєстраційне свідоцтво № 214-п.п.. Своєю ідеологією партія визначає як «християнську мораль та здоровий глузд». Її назва перегукується з громадським об'єднанням «Самопоміч», створеним Андрієм Садовим у жовтні 2004 року

Опозиційний блок
політична партія
Голоси: 3

«Опозиційний блок», або «Опоблок» — проросійська політична партія в Україні. Утворилася у 2014 році шляхом ребрендингу «Партії регіонів» та об'єднання уламків ПР під одним політичним брендом. У ході Революції гідності 2014 року, кульмінацією якої стало відсторонення тодішнього президента Віктора Януковича від влади, Партія регіонів втратила значну частину свого політичного впливу, й до кінця 2014 року фактично припинивши свою діяльність.

Радика́льна Партія Оле́га Ляшка́
політична партія
Голоси: 3

Радика́льна Партія Оле́га Ляшка́ (попередня назва — Украї́нська Радика́льно-Демократи́чна Па́ртія) — сучасна політична партія України, яку очолює Олег Ляшко. Українська Радикально-Демократична Партія була утворена на Установчому з'їзді в місті Миколаєві 18 серпня 2010. Зареєстрована Міністерством юстиції Україні 28 вересня 2010 року і стала 184-ю партійною організацією, зареєстрованою в Україні.

Народний фронт
політична партія
Голоси: 2

Народний фронт — політична партія, створена Арсенієм Яценюком і Олександром Турчиновим у 2014 році. До створення партії багато членів партії, зокрема Арсеній Яценюк, Олександр Турчинов, Людмила Денісова та інші, були членами партії ВО «Батьківщина». Партія була зареєстрована Мін'юстом України 31 березня 2014 року. Яценюк та Турчинов вийшли з «Батьківщини».

Громадянська позиція
політична партія
Голоси: 1

Українська політична партія. Головою Координаційної ради партії є Анатолій Гриценко. Зареєстрована Мін'юстом 24 березня 2005 року

Сила Людей
політична партія
Голоси: 1

«Сила Людей» — політична партія України, зареєстрована 20 серпня 2014 року, свідоцтво № № 244-п.п.. Розбудова партії розпочалася з січня 2013 року. Партія декларує, що її найвищою цінністю є людина: освічена, розвинена, вільна та відповідальна, що живе у достатку. Основною метою партії є Україна, як: розвинута країна з громадянським суспільством та високим рівнем культури і духовності; сильна країна з міцною економікою, де впроваджуються інновації

Українська стратегія
громадське об’єднання
Голоси: 1

«Українська стратегія» - громадське об’єднання на підтримку перетворень, лідером та ініціатором яких є Прем’єр-міністр Володимир Гройсман. ... «Українська стратегія» - громадське об’єднання на підтримку перетворень, лідером та ініціатором яких є Прем’єр-міністр Володимир Гройсман. Їх мета – побудова сильної і успішної України. Ми переконані, що настав час для нової генерації активних людей, яка визначається не лише віком, а світоглядом і принципами.

Воля народ
депутатська група
Голоси: 0

«Воля народу» — депутатська група у Верховній Раді України VIII скликання, створена 27 листопада 2014 року. До 12 серпня 2015 р. її очолював народний депутат Ігор Єремеєв. З 6 жовтня 2015 року очолює народний депутат Ярослав Москаленко. Ця група в себе включає 17 народних депутатів, переважна більшість з яких обрані на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року за мажоритарними виборчими округами.

Детальніше про конкурс. Натисніть сюди!
Про проект

21 липня - офіційна дата проведення позачергових виборів до верховної ради України. В нашому місті вже почалась боротьба за мандати недоторканості. Місце, де законотворці будуть намагатись щосили покращити життя кожного українця. Адже головною рушійною силою до світлого завтра, в нашій країні поки що є саме парламент.

Біла Церква посідає не останнє місце в списках бажаного електорату. Знайомі обличчя вже прикрашають міські борди, натякаючи на свої політичні вподобання або належність до однієї з представлених політичних сил в нашій країні.

Так чи інакше перегони офіційно розпочато. ЦВК вже реєструє та приймає грошову заставу в 4 мільйони сто сімдесят три тисячі гривень, саме стільки коштує абонемент для політичної сили, яка бере участь у перегонах. Список представлених в нашому соціальному опитуванні, складають здебільшого відомі пересічним громадянам. Хоча є серед них і нові. Нам цікаво за кого голосуватимуть білоцерківці. За старих «рАдикальних», постійно «оПозиційних», «рУхливих», «вІльнолюбних», а можливо цього разу навпаки, свої голоси віддасте новим, «зЕленим» чи «гАласливим».

*соціальне опитування має на меті дізнатись лише думку білоцерківців, редакція не займається просування тих чи інших політичних сил.

Тож починаємо опитування.

Партнери

Соціальне опитування