Концерт Заслуженого артиста України, Володаря Гран Прі та золотої медалі міжнародного конкурсу акордеоністів (Гран Прі Франції) Ігоря Осипенка.

АРТИСТ з великої літери, акордеоніст-віртуоз Ігор Осипенко. І не тому, що він представник вищої ліги метрів світового акордеону, володар численних нагород багатьох міжнародних музичних конкурсів, а тому , що МАЕСТРО ОСИПЕНКО з великою повагою відноситься і до своєї праці і до публіки.

Закоханий з дитинства у музику, Ігор Осипенко пройшов увесь нелегкий шлях музчної освіти: від музичної школи до аспірантури Музичної Академії України.

Вражає не тільки володіння інструментом, а і те, що акордеон у руках МАЕСТРО Осипенка оживає, зачаровує присутніх і веде у казковий світ дивних звуків, даруючи неповторну насолоду і захоплення.

Публіка, зачарована майстерністю МАЕСТРО Осипенка, не помічає як на одному диханні пролітає концертна програма.

Неповторна музика на всі смаки від справжнього АРТИСТА - Ігоря Осипенка, не залишає байдужим нікого. Це результат спільної праці з прекрасним композитором, клавішником та аранжувальником, Заслуженим артистом України Сергієм Ковалем.

В програмі також приймають участь шоу-балет та Олег Владіміров - автор,композитор, поет і виконавець своїх пісень має власний стиль і жанр, який поєднує в собі міський романс, ліричний шансон, попрок і рокбаладу.

Найромантичніший український виконавець душевних пісень.

Записав два своїх альбоми.
За думку більшості людей його тембр голосу нагадує голосу Михайла Круга і Михайло Муромов.

Прозвучать композиції:
Тіко-тіко
В Кейптаунськім порту
Світло і тіні
Хава нагіла
Водій для Віри
Карусель
Чардаш Монті
Ах, Одеса
Бразильська самба
Yesterday
Лібертанго та ін.