На сьогодні існує три способи, за допомогою яких створюють штампи. Їх роблять за допомогою фото полімерної технології, флеш технології та лазерного гравіювання. У кожного методу є свої плюси та мінуси. Якщо вам знадобилися печатки та штампи Лева м. Львів, наша компанія надає всі види послуг.

Фото полімерна технологія

Цей метод створення штампів найдешевший. Він ще називається традиційним. Створення печаток фото полімерною технологією відбувається наступним чином. Першим ділом виводиться макет за допомогою лазерного принтера. Далі до використання готуються захисна плівка, рідкий фото полімер, захисна стрічка, підкладка. Матеріал встановлюють в особливу форму. Потім засвічують підкладку. Повторюють засвічування за допомогою негативу. З пристрою знімається кліше. Промивають пристрій. Знову проводять процедуру засвічування. Висушують пристрій. Рятують його від надмірної жирності. Вирубують саме кліше.

Весь процес хоч і здається дуже довгим, насправді ж займає всього 35 хвилин. Найбільш важливі плюси цього способу створення печаток — дуже маленька вартість створення, простота приладів для виготовлення, легкість у виготовленні, а також швидке створення. В будь-якому салоні при зверненні людині зроблять друк за годину. У даній технології є й мінуси. По-перше, кліше швидко зношується, і його може вистачити лише на рік. Крім того, пристрій вразливий до механічних пошкоджень.

Флеш-технологія

При створенні печаток даними способами фарба впроваджується в саме кліше. Тобто штемпельні подушечки не потрібні. Це дозволяє полегшити використання пристроїв. Створення друку відбувається таким чином: виводиться макет на лазерному принтері; заготівля встановлюється на флеш установку; походить засвічування; встановлюється кліше в оснастку; друк заповнюється фарбою. Весь процес займає близько 70 хвилин, при тому що друк насичується чорнилом протягом години.

Лазерна технологія

 

Дану технологію вважають найбільш просунутою. У процесі обробки по гумі проводять лазером, за допомогою якого створюється гравірування. Плюси способу в тому, що печатки, що отримуються на виході набагато якісніші, кліше служить більше року, а також є можливість одночасного створення відразу 10 штампів. Єдиний мінус цієї технології — висока вартість виробництва.