Ванна кімната – одне з найважливіших місць в оселі, адже саме там ми відпочиваємо душою та тілом. Тому вона має відповідати всім запитам щодо комфорту та функціональності. Головною перешкодою в цьому, зазвичай, є невеликі габарити цієї кімнати.
Але навіть на невеликій площі можна легко розмістити кошик для брудної білизни, скриньки для косметики і полички для рушників.
Яким чином?
- Все дуже просто! Всі ці проблеми вирішує пенал для ванної кімнати від Cersanit!

Основна перевага, якою володіє такий пенал – це можливість розмістити його на малій площі, бо його неабияка місткість досягається за рахунок висоти, а не ширини.

Крім того, можна виділити й інші переваги:

Функціональність і зручність в експлуатації. Саме пенал дозволяє тримати під рукою все необхідне. В цих меблях можна розмістити і брудні речі, і фен з бритвою, і косметику, і навіть величезні пляшки з побутовою хімією.

Водонепроникність. Пенали виготовляються з високоякісних матеріалів з урахуванням підвищеної вологості приміщення, при цьому надійно захищається від вологи не тільки корпус меблів, а й їх вміст.

Неперевершений дизайн. Встановлення такої шафи-пеналу допоможе створити унікальний вигляд кожної ванної кімнати.

Пенали бувають різних типів, але найбільш поширені – пенали закритого типу. Адже саме вони дозволяють сховати всі необхідні речі та не зіпсувати естетичного вигляду інтер’єру.
За типом встановлення вони поділяються на підвісні та стоячі.
Стоячі набагато простіше монтуються, а от підвісні полегшують прибирання підлоги через відсутність ніжок.

Пенали для ванної кімнати від бренду Cersanit представлені в колекціях PURE, MESTA, MELAR, DAHLIA, OLIVIA, SOLO, ARTECO, EASY, SMART та STILLO.

Меблі PURE доступні в двох кольорах – білий та горіх, тому кожен зможе обрати колі, що найбільше підходить. Завдяки комплексному антибактеріальному захисту фасади легко тримати в чистоті без використання миючих засобів.

Пенал для ванної кімнати MESTA можна повісити на стіну, або поставити на ніжки, а петлі з амортизацією гарантують тихе та комфортне закриття дверцят.

Колекція MELAR може похизуватися фасадами, що вкриті лаком та елегантними хромованими ручками.

Біле оздоблення пеналів DAHLIA додає свіжості, а алюмінієві ручки ламають уявлення про простоту форм.
Стоячий пенал OLIVIA представлений в двох кольорах – горіх та білий. Модель дуже функціональна завдяки трьом типам відділень відразу.

Безшумний механізм відкриття дверцят пеналу SOLO зробив би його взагалі непомітним, якби не його блискучий дизайн.

Пенал для ванної кімнати ARTECO вирізняється з поміж інших декоративними вставками зі скла та блискучим фасадом.

Одного легкого дотика достатньо, щоб відкрити пенал EASY завдяки технології push-to-open. А витонченості йому надають гладко заокруглені форми фасаду.

Пенал SMART пасуватиме до будь-якого інтер’єру завдяки своєму універсальному мінімалістичному дизайну.

Пенал колекції STILLO славиться своїм елегантним дизайном, а саме скляними вставками та поличками.

Тож економія простору та збільшення функціональності вашої ванної кімнати – більше не проблема! Багате різноманіття пеналів від бренду Церсаніт створено, щоб доповнити ваш інтер’єр рішеннями, що підходять саме вам!

Джерело: www.cersanit.com.ua