Ремонт це завжди досить масштабна подія, якої багато хто боїться. З одного боку така позиція зрозуміла, люди все ще пам’ятають, як самі клеїли шпалери і білили стелі, але з іншої, ми живемо в століття високих технологій, коли впродовж 5 хвилин можна знайти фірму, здатну за помірну плату зробити усе необхідне.

Прийнятний вихід з положення

Особисто я, коли настав час замислитися про ремонт свого приміщення, недовго думав, що ж мені робити. Насамперед я почав пошук в інтернеті, написавши в пошуковому рядку запит «ремонт квартир Львів ціни». Це найпростіший вихід, а звички ускладнювати собі життя я не маю.

Пошук не зайняв у мене багато часу. Я досить швидко зробив свій вибір і зупинився на фірмі «Кірсланд». Ось чому:

  • інформація на головній сторінці сайту була максимально доступною і повною;

  • обіцянки виглядали цілком реальними;

  • на сайті було детально розписано від чого залежить вартість;

  • компанія пропонувала досить широкий спектр послуг;

  • фірма не вимагає передоплати.

Останній пункт сподобався мені найбільше. Відсутність передоплати – головна запорука якісної роботи.

Договір, терміни, деталі

Після того, як я залишив заявку, зі мною зв’язався менеджер, і ми домовилися про зустріч з представником їхньої фірми. Працівник приїхав вчасно, уважно вислухав мене, ретельно оглянув приміщення і запропонував можливі варіанти.

Головне, що мене турбувало, чи зможе фірма вирішити мої проблеми з дверима. Я давно хотів їх поміняти, але все бракувало то часу, то грошей. А у «Кірсланді» працює столяр Львів, який цілком здатний зробити мені нові двері, які потім встановить бригада.

Рекомендації, які дав мені фахівець виявилися дуже доречними і я вирішив до них прислухатися. Після цього ми прикинули кошторис і призначили дату початку ремонту. Уся ця процедура зайняла у нас буквально 2-3 години.

Роботи і результат

Я контролював кожен етап ремонтних робіт, і знаєте, я не можу сказати нічого поганого. Матеріали витрачалися згідно із заявленими об’ємами(не більше і не менше), все робилося в строк, робітники не халтурили і робили все мало не із задоволенням.

По закінченню усіх робіт я не здивувався результату, оскільки відразу зрозумів, що найняв професіоналів. Я щодня приїжджав до бригади і спостерігав за процесом, тому точно знав, що все буде зроблено на рівні. Мої очікування повністю виправдалися, навіть трохи більше. Можу з упевненістю сказати, що компанія «Кірсланд» саме та фірма, яка робить свою роботу якісно, в терміни і за доступною ціною.