Наявність досвіду роботи в сфері клінінгу

Клінінгові компанії почали заполоняти всі міста України. Кожна з них намагається бути кращою за своїх конкурентів та максимально вигідно продати свої послуги споживачу. Кожен в житті хоча б раз чув, що для якісної роботи необхідний досвід роботи. Зазвичай кількість послуг у клінінговій компанії зростає поступово. Але, якщо організація зовсім молода, а кількість послуг сягає десятка, краще ознайомитися з порт фоліо робіт або зв’язатися з попередніми замовниками. Можливо, така тактика і образлива для співпрацівників клінінгу, але безпека та комфорт замовника набагато важливіші.

Дешево – не завжди якісно

Також важлива, звернути уваги на ціни клінінгової компанії. Занадто низька ціна може бути привабливою, але не обов’язково кінцевою. Власники таких установ вдаються до хитрощів, кожна послуга в прибиранні сплачується окремо, а не в комплексі. Тому правильно вибирати не гарний сайт, а чесну ціну.

На що звернути увагу при спілкуванні з представником компанії

Сучасні люди рідко навідуються до офісу, тому скоріше за все і ви знайшли клінінгову компанію в Інтернеті. Після визначення з майбутніми виконавцями прибирання, подзвоніть до них, але зверніть увагу на наступне:

• Зверніть увагу на сторонні звуки, має бути або тиша, або офісні розмови. Гавкаюча собака, плач малої дитини, гучний сміх – це сигнал до того, що краще з цією компанією справ не мати;

• Перша зустріч робітників з замовником. Перш за все необхідно перевірити документи, це можуть бути паспорт, посвідчення працівника клінінгу і т.д. Після перевірки посвідчень зателефонуйте в головний офіс та звірте дані працівників;

• Не менш важливо звернути увагу на зовнішній вигляд співпрацівників та стан техніки, якщо вигляд занедбаний, краще відмовитись від послуг.

Звичайно працівники клінінгу проходять багато тестів, працюють с психологами, але цінні папери, особисті записники, дорогоцінності краще сховати.

Чому не можна домовитися з працівником з клінінга

Після професійного прибирання ваша оселя засяяла. І для економії сімейного бюджету хочеться домовитися з працівниками напряму. Але краще цього не робити, по-перше ви наражаєтесь на небезпеку, бо людина, яка обманює роботодавця, обдурить і вас. Тому така економія, може дуже дорого коштувати.

 Джерело інформації: http://bleck.kiev.ua