Замовлення електроніки по інтернету - рішення, яке сьогодні дозволяє не тільки істотно дешевше придбати необхідне обладнання ніж в супермаркеті, але і зробити це набагато швидше (навіть з огляду на час, що витрачається на транспортування по Україні)!

Інтернет магазин ABV володіє кількатисячним асортиментом електроніки за ціною від Економ до Преміум класу! По Україні відправка може бути здійснена будь-яким вантажоперевізником по Вашому бажанню. При цьому вартість транспортування може бути оплачена нами в залежності від придбаного товару. Уточнюйте це та інші запитання за телефонами менеджерів: 0 (67) 6344010, 0 (63) 8876220 або 0 (50) 0755597. Онлайн-каталог побутової техніки: abv.com.ua.

Побутова техніка в інтернет магазіні АБВ-Техніка

Умови роботи інтернет магазину електроніки ABV по Україні

  • Оформлення і обробка замовлень. Всі покупки відбуваються онлайн. Зробити це можна з менеджером по телефону, в нашому онлайн чаті на сайті, або з оформленням кошика (цілодобово).
  • Розрахунок. Може виконуватися як при отриманні вантажу на відділенні пошти, так і попередньо (на розрахунковий рахунок інтернет магазину).
  • Відправка. Виконується щодня із Дніпра! Вибір служби доставки при цьому залишається за Вами.
  • Спеціальні сервіси. Обслуговування електроніки по гарантії, оформлення кредиту на покупку товару, обмін-повернення - всі ці та інші моменти узгоджуються в телефонному режимі з менеджером маркету.

Гарантії інтернет магазину електроніки в Україні

  1. Оригінальність продукції. АБВ поставляє електроніку та інші товари для домашнього та офісного використання безпосередньо від виробників зі всієї Європи і Світу! Підтвердженням цьому є довгострокова робота пристроїв і висока якість використовуваних у виробництві матеріалів!
  2. Низькі ціни. Цінова політика формувалася за підсумком моніторингу тематичного ринку в Україні. Вартість будь-якого товару в асортименті встановлюється на рівні "нижче середньої" з гарантією оригінальності товару, підтвердженої документально!
  3. Повернемо назад! Виявили заводські дефекти при огляді отриманого пристрою або він Вас не влаштував з інших причин? Протягом 14 днів Ви можете повернути його, отримавши суму, еквівалентну вартості.

В Україні справжня електроніка за збалансованою ціною з інтернет магазином АБВ стає набагато ближче! Для замовлення або уточнення деталей покупки зі свого населеного пункту скористайтеся телефонами менеджерів онлайн.