Одним з кращих міст України є Біла Церква. Це древнє історичне місто розташоване вздовж річки Рось. На сьогоднішній день це великий промисловий центр Київської області. Побувавши в Білій Церкві не можливо не закохатися в це чудове та мальовниче місто. Тому будуватися в місті Біла Церква на перспективу потрібно. 

Так, і місто будується. В самому місті виробляється рядова та лицьова цегла, що дозволяє жителям не нести великі витрати по доставці на будівельний майданчик. На відстані 60 км знаходиться завод газобетону "АЕРОК" в м. Обухів, що також спрощує доставку та її ціну. Чуть дальше у м. Бровари знаходиться виробник газобетону "СТОУНЛАЙТ", який має найдемократичнішу ціну в Україні, порівняно до якості.

ТОВ "АВТОБУДПОСТАЧ" все ж таки радить будуватися з якісного газобетону, якщо мова йде про власну оселю, а приміщення, які маюсь більш технічний характер можна будувати з дешевшого газобетону.

З газобетоном "АЄРОК" ми знайомили Вас раніше, а що ж таке газобетон СТОУНЛАЙТ Бровари?

Газобетон для будівництва стін та перегородок, який має щільність Д-400 та Д-500 випускається на силікатному заводі автоклавного виробництва в м. Бровари. У газоблока StoneLight прекрасно представлена розмірна лінійка ширини стін та простінків: 100, 150, 200, 250, 300, 360, 375, 400, що дозволяє спростити Ваші дії при будівництві будинку та закладенні фундаменту. Броварський газобетон укладений на євро піддони та запакований термоплівкою зеленого кольору.

Повністю всі характеристики Ви можете побачити на нашому сайті:

www.стоунлайт.kiev.ua

+38 (044) 233-88-38