Кожна жінка від думки, що їй доведеться знімати черговий раз штори для прання, а після їх вішати приходить в жах. Так дійсно велика частина моделей фіранок дуже важко знімаються і вішаються, доводиться витратити багато сил і нервів, щоб прикрасити вікно. Але сьогодні виробники придумали нове унікальне кріплення, яке дозволяє жінці легко зняти, а після і повісити будь-який тип штор. Штори на кільцях або люверсах - це ідеальне рішення, яке полегшує життя жінці. Інтернет магазин штор пропонує широкий вибір моделей на люверсах, але в чому їх особливості і як правильно за ними доглядати?

Штори на кільцях: особливості

Люверс - це унікальний винахід, яке створили не дизайнери, а моряки. Це зручне пристосування в парусині допомагало легко і швидко кріпити вітрило. Як кріплення штор їх використовують недавно, але навіть за цей короткий термін вони змогли довести, що вони зручні і практичні.

Їх основна особливість полягає в тому, що завдяки кільцям тепер полотно штор легко надівається на карниз, в результаті чого з'являються ідеальні складки, рівномірно розподілені по всьому периметру тканини. Саме ж отвір майже непомітно і зовсім не псує вигляд.

Люверси - це кільця з металу або пластику, які надійно фіксуються в верхній частині тканини. При цьому місце, де буде кріпитися кільце, додатково ущільнюється додатково щільним шматком тканини, яка надійно прошивається і ущільнюється. Після цього на тканині на однаковій відстані одна від одної вирізаються круглі отвори, в які в подальшому вставляють кільця. Вони являють собою дві окремі частини, які легко з'єднуються один з одним зафіксувавши тканину з обох сторін.

Фіранки на люверсах зручні та практичні, їх можна легко відсунути, на відміну від інших видів. Ніколи не злітають з карниза і не змушують витрачати додатковий час, щоб повернути їх на місце. До того ж за ними дуже легко доглядати.

Як доглядати за шторами на кільцях?

Багато жінок вважають, що фіранки на люверсах дуже тендітні і після прання можуть втратити свій зовнішній вигляд, але все зовсім не так. Вони легко перуться в машинці або руками. Якщо раптом під час прання одне або кілька кілець відкрилися, то повернути їх на місце легко, варто просто поставити обидві частини на край отвору і замкнути. Якщо ж кільце зламалося, то можна купити нове і замінити, ніяких складнощів в цьому немає. 

Штори на люверсах - це зручно, красиво і головне доступно. Кожна жінка знайде свій ідеальний варіант, і її вже не буде лякати те, що доведеться витратити час на зняття фіранок і їх навішування на карниз.