Щоб красиво оформити інтер'єр потрібно правильно поєднувати кольорову гаму стін і меблів. Сьогодні стало популярним оформляти інтер'єр в яскравих насичених відтінках, а виробники меблів пропонують свої яскраві предмети інтер'єру, наприклад червоні, яскраво-помаранчеві або навіть жовті кухні, дитячі та вітальні. Меблі в Києві https://www.mik-mebli.ua/dir/other/mebli_na_zamovlennya.html представлена ​​в такому широкому асортименті відтінків, що знайти свій власний варіант зможе будь-який покупець. Але занадто яскраві відтінки стін і меблів можуть зробити приміщення некомфортним, тому важливо все правильно підібрати.

Поєднання кольору меблів з декором стін

Але давайте допоможемо тим, хто шукає меблі правильно її підібрати до інтер'єру, орієнтуйтеся на колір стін:

  • Білосніжні поверхні стін прекрасно поєднуються з меблями будь-якого тону, починаючи з класики і закінчуючи яскравими насиченими відтінками.

  • Зелений відтінок погано поєднується з меблями бірюзового і блакитного кольору. Найкраще для інтер'єру в зелених відтінках підібрати предмети інтер'єру насиченого червоного, темно-жовтого, шоколадного, білого і синього.

  • Рожевий тон буде дисонувати з бузковим та червоним кольором меблів, тому відмовтеся від них. Зате гармонійно виглядатиме блакитна, синя і сіра меблі.

  • Ніжні сині стіни будуть погано виглядати з насиченими коричневими предметами інтер'єру. Краще підібрати, щось з бордового, блакитного, червоного, оранжевого або віддати перевагу класичному білому.

  • Відтінки кольору капучіно добре гармонують з меблями зеленого, синього, червоного і коричневого кольору. А ось меблі жовтого і білого кольору бажано прибрати до кращих часів.

  • Темно-червоний тон допускає використання меблів світло-зеленого, світло-синього, бежевого, світло-сірого, білого кольорів. Але, ні в якому разі, не коричневий колір.

  • Жовті сонячні відтінки поверхонь і меблі червоного, синього, насиченого сірого і чорного тонів зробить будь-яке приміщення затишним і комфортним.

  • Сірий колір стін теж не любить меблі білого і жовтого кольорів, але ви не помилитеся, вибравши меблі чорного, темно-коричневого, темно-червоного, червоного, оранжевого або синього кольору.

Який колір для предметів інтер'єру краще кожен вирішує самостійно, але якщо бажаєте, щоб ваш будинок виглядав гармонійно, прислухайтеся до наших порад, і тоді вам точно вдасться створити справжній затишок у своїй оселі.