Пов'язка на голову - це універсальна спортивна екіпіровка, яка повинна бути в арсеналі практично кожного професійного спортсмена. До таких аксесуарів висуваються досить серйозні вимоги, адже від їх якості безпосередньо залежить зручність і комфорт власника.

Пов'язки на голову можуть виготовлятися з натуральних і синтетичних матеріалів. Останні відрізняються не дуже високим зручністю. Синтетичні моделі вже скоро просочуються запахом поту. Вони не приносять надто приємних відчуттів шкірі. До того ж, часто в них буває просто жарко.

Набагато раціональніше купувати пов'язки на голову, які вироблені з натуральної сировини. Найбільш високою якістю заслужено користуються бавовняні моделі. Їх головною перевагою є можливість циркуляції повітря. Крім того, такі пов'язки на голову відрізняються більш тривалим терміном експлуатації.

Придбати високоякісні пов'язки на голову можна в новому українському бренд спорттоварів Flyingbro. Ця компанія займається виробництвом спортивних товарів для професійних спортсменів. Основний упор підприємство зробило на Баффі, балаклави і пов'язки на голову. Оригінальний дизайн і яскраве поєднання колірних оформлень робить продукцію цього бренду воістину незвичайної і унікальною.