Проблема алкоголізму в Україні досить поширена, у зв'язку з цим лікування алкоголізму в Киіві здійснюється багатьма клініками. Алкоголізм (хронічна алкогольна інтоксикація, алкогольна токсикоманія та ін) - захворювання, для якого характерна пристрасть до алкоголю (етилового спирту), психічна і фізична залежність від нього. Для людини, залежної від алкоголю, характерна втрата контролю над кількістю випитих спиртних напоїв, ріст толерантності до алкоголю (дози спиртного, що вимагаються для досягнення задоволення, постійно збільшуються), абстинентний синдром (похмілля), токсичне ураження органів, випадання з пам'яті (палімпсест) окремих подій, які відбувалися в період сп'яніння. Алкоголізм – важка хвороба, яка призводить до найсумніших наслідків, тому своєчасне лікування хворих алкоголізмом має величезне значення і повинно здійснюватися кваліфікованими фахівцями в спеціальних клініках.

Якщо ви дізналися, що ваша близька людина стала алкоголіком, то вам варто записати її на лікування алкоголізму в клініці Кадирова.

Лікування алкоголізму проходить три основних етапи:

усунення наслідків інтоксикації організму;

придушення потягу до алкоголю;

профілактична терапія

Розглянемо кожен з цих етапів більш детально.

Першим кроком на шляху до звільнення від залежності є виведення з запою і усунення наслідків інтоксикації організму. Самостійно вийти із запою людині буває дуже складно, тому знадобиться допомога фахівців. Цей етап повинен містити три ключових моменту:

- дезінтоксикаційні процедури (очищення за допомогою крапельниці);

- усувається гострий стан, абстинентний синдром;

- діагностуються і виявляються патології, запущені хвороби, алергії на лікарські препарати (щоб уникнути ускладнень в процесі лікування).

VIP-відділення клініки лікаря Кадирова допоможе зняти похмільний синдром та позбавитися від алкогольної залежності.

На цьому етапі здійснюється активне лікування, в процесі якого використовуються методи біологічної та психологічної терапії. Аналізується оточення, побут, робота хворого, в результаті виявляється першопричина алкоголізму, виробляються підходи до лікування. Даний етап дуже важливий, оскільки визначає тривалість і якість ремісії (без алкоголю).

На наступному етапі (придушення потягу до алкоголю) використовуються методи «кодування» або «блокування». Кодування від алкогольної залежності - метод емоційно-стресової терапії, коли вселяється заборона на вживання спиртних напоїв (часто під страхом смерті).