Напружена робота забирає всі сили, а в цей час будинок поступово заростає пилом? Тільки-но закінчили ремонт і не знаєте, як привести квартиру в порядок? Ваш офіс давно потребує генерального прибирання? Тепер ці проблеми вирішуються дуже просто! Пропонуємо вам послуги прибирання Львів – це швидка і якісна прибирання:
- квартир;
- котеджів;
- офісів;
- виробничих приміщень.

Ми надаємо весь спектр клінінгових послуг: від миття вікон і підлоги до полірування і сухого чищення меблів, крім того наші ціни досить демократичні і включають в себе лише вартість реально виконаних робіт.

Ми готові прийти на допомогу і звільнити вас від цієї важкої прибирання. Ми дбаємо про своїх клієнтів і готові прибрати будь-яке приміщення після ремонту швидко і якісно.
Співробітники нашої клінінгової компанії вже багато років "набивають руку" саме на прибирання після ремонту і будівельних робіт. У нас в запасі багато хімічних засобів, які зможуть впоратися з будь-якими плямами, навіть з тими, які здавалося, не відмиються ніколи. Ми приберемо весь будівельне сміття, проведемо вологе прибирання, помиємо вікна, підвіконня, дзеркала. Вартість послуг буде залежати від обсягів робіт, від стану приміщень і від характеру послуг робіт.