Якість фото та відео має не аби яке значення при виборі смартфона. Тому виробники сучасних телефонів не стоять на місці в цьому питанні. З кожним роком презентують смартфони, які мають свої переваги перед попередніми моделями. Не є виключенням і компанія Самсунг. Завдяки новій розробці можна робити високоякісне фото та відео, яке не матиме аналогів.

Компанія вирішила не відставати від фірми Soni, яка першою створила спеціальний модуль, який надає можливість знімати відео зі швидкістю 960 к. на секунду. Що стосується компанії Самсунг, то вони мають за мету перевищити цей показник і зробити швидкість у 1000 к. на секунду. Розробку планують закінчити вже в листопаді цього року. Розробники відмітили, що така камера буде в телефонах нового покоління серії Galaxi S. Також було зазначено, що вбудована пам'ять дозволить зробити роботу датчика більш швидкою. До того ж, це дозволить досягнути мінімальних спотворень при великій швидкості переміщення об’єкта. Це те, що потрібно сучасному користувачу.

У датчика компанії Самсунг є переваги перед компанією Соні. На відміну від датчика компанії Soni, Самсунг матиме двухслойну компоновку. Окрім зручності у використанні, така структура дозволить уникнути питань по патенту та судових розглядів. Виходячи з цього, можна зробити висновок, що нова розробка стане справжнім та очікуваним відкриттям.

Отже отримати якісні фото та відео завдяки телефону можна без проблем. Розробники южнокорейської компанії вже попіклувались про це. Дуже скоро можна бути придбати смартфон, який в значній мірі виправдає всі побажання вимогливого покупця та користувача.

Безліч цікавих статей представлено порталом EchoUA: Custom PHP Development Ukraine. Останні новини в області IT-технологій та багато чого іншого до вашої уваги.