Компанія САПФІР розпочала свою діяльність в 1992 році. Вона обрала своєю спеціалізацією виробництво традиційних українських сувенірів. С часу свого заснування підприємство зростає та розвивається. На сьогодні воно відоме як один з найпопулярніших та найкращих виробників, що презентує високоякісні українські сувеніри.

Головною ідеєю компанії стало виробництво автентичних сувенірів, на котрі нанесли підлаковий розпис. Сам малюнок виконують спеціалісти, котрі змогли опанувати майстерність київського розпису, котрий пішов з найвідомішого зразка образотворчого мистецтва України – петриківського розпису.

Украинские сувениры - Петриковская роспись

При виготовленні сувенірів компанія використовує лише натуральне дерево, якісні олійні фарби та лакове покриття від відомих виробників. Одначе компанія позиціонує головним секретом свого успіху саме майстерність людей, які займаються виготовленням сувенірів. Вони намагаються наділити кожен свій виріб душею, роблячи його дійсно оригінальним та неповторним.

На цей час компанія презентує більше сорока типів українських сувенірів, котрі виготовлені у форматі традиційних українських виробів.

Скриньки для прикрас

Украинские сувениры - Петриковская роспись

Українські сувеніри для найближчих людей

Скриньки, які виготовляє ця компанія, виготовляються в звичайних стилях. Оригінальнішими рахуються моделі, які вироблені у вигляді серця. Кожна скринька встилається спеціальним матеріалом, котрий допомагає захистити прикраси від пошкоджень. Такий виріб стане оригінальним подарунком для коханих та рідних людей.

Розписні тарілки

Украинские сувениры - Петриковская роспись

Найкращі українські сувеніри для туристів з інших держав

Компанія презентує автентичні тарілки, які виконуються в двох основних видах. Перший вид представляє повністю розписані тарілки, а інші оформлюються розписом по колу. В середній частині виробу розміщене фотозображення цікавих місць України. Ці малюнки наносяться на металеву пластинку білого або золотого кольору. Позаду тарілки знаходиться кріплення, аби її могли повісити на стінку.

Дерев’яні свічники

Украинские сувениры - Петриковская роспись

Автентичний подарунок, що надихає

Одним з найоригінальніших виробів від компанії САПФІР є свічники, котрі виготовляють з дерева. В комплекті є ароматизована свічка від відомого виробника з Голландії. Такої свічки вистачить на чотири години горіння. Після її використання, свічку можна замінити на нову. Кожен підсвічник виготовляють власноруч. Тому він стане оригінальним доповненням до стилю будь-якого помешкання.

Сувенірні магніти

Украинские сувениры - Петриковская роспись

Справжні українські сувеніри

Магніти на холодильник схожі на тарілки. Вони також бувають повністю розписаними або ж з малюнком посередині. В модельному ряді компанії презентовано шість моделей магнітів.

У компанії САПФІР можна придбати сувеніри оптом.

Якщо вас більше цікавить сувенірна продукція від цього виробника у роздріб, зверніть увагу на її партнерський магазин Folkmart. Там представлені якісні українські сувеніри на будь-який смак .