Застосування сайдинга для обшивки будинку увійшло в моду, відносно недавно. Але, як показують темпи продажів даного будматеріалу, ця тенденція швидко поширилася і користується великим успіхом. В наш час сайдинг застосовується як для зовнішньої, так і внутрішньої обшивки будівель. Вперше він був використаний ще в далеких шістдесятих, і зараз досяг піку популярності.

Визначити, який же сайдинг стане найбільш вдалим варіантом для обшивки вашого будинку, нескладно. Для цього варто ознайомитися з його видами, характеристиками, перевагами і недоліками, після чого вибір буде вам очевидний.

Ознайомитися з цінами на сайдинг Ю-Пласт в Україні, ви можете відвідав інтернет-магазин компанії ТОВ "Компанія Амарант".

Облицювання будинку сучасними матеріалами – це один з найбільш бюджетних і одночасно вдалих варіантів для фасаду будівель. Він буває цокольним, керамічних, цементних, дерев'яним, акриловим, пластикових і металевих.

Цокольний сайдинг – це хороша захист вашого будинку від механічних впливів і перепадів температур. Він виробляється з полівінілхлориду і виглядає як різноманітні панелі, що мають кріпильну кромку і замок-засувку. По довжині панелі можуть бути різними, оскільки цей чинник безпосередньо залежить від виробника. Стандартна ширина панелі – близько 20 сантиметрів, тоді як стандартна довжина становить від трьох до чотирьох метрів. Цокольний сайдинг простий в установці, і обробити їм будинок дозволяється в будь-який час року.

Якщо ви бажаєте вигідно придбати сайдинг, то вам варто скористатися пропозицією ТОВ "Компанія Амарант".

Переваги цокольного сайдинга:

- Легкість;

- Морозостійкість;

- Атмосферостійкість;

- Не деформується;

- Не вимагає покриття фарбою;

- Великий асортимент.

Сайдинг з акрилу — сучасний облицювальний матеріал, який виготовляється з акрил-стиролу. Буває як вертикальним, так і горизонтальним. Акриловий сайдинг вертикального виробництва більш простий в установці, ніж горизонтальний.

Плюси і мінуси акрилового сайдинга:

- Морозостійкість;

- Легкість монтажу;

- Екологічність;

- Легко миється і не псується від миючих засобів;

- Висока ціна;

- Неякісний акриловий сайдинг швидко псується.

Вініловий (пластиковий) сайдинг – це листи з полівінілхлориду, вироблені товщиною близько сантиметра, шириною від десяти до тридцяти сантиметрів і довжиною від двох до шести метрів. Якщо ви здійсните обшивання зовнішніх стін будинку даним матеріалом, то ви отримаєте «дихаючу», екологічно чисту обшивку за рахунок наявності в матеріалі спеціальних каналів, що відводять конденсат і здійснюють свого роду вентиляцію. При належному догляді і правильної експлуатації, вініловий сайдинг прослужить вам не менше сорока років.

Переваги і недоліки вінілового сайдінга:

- Матеріал простий в експлуатації;

- Не піддається корозії;

- Пожежобезпечний;

- Нетоксичний;

- Не вимагає обробки;

- Оптимальний для нашого клімату;

- До нього не пристає бруд;

- Його легко мити;

- Має невелику вагу;

- Широкий спектр колірних рішень;

- Гнучкість і пластичність;

- Коштує відносно недорого.

- Матеріал не стійкий до температур.