Де краще? Серед покупців більшу частину складають ті, які вважають за краще купувати товари в інтернеті. Традиційний маркетинг, природно, не зживе себе, проте з кожним роком стає менш рентабельним. До того ж багатьом людям не подобається, коли їм що-небудь нав'язують.

Вони вважають за краще самостійно приймати рішення. Тому, вивчаючи товар, шукають про нього інформацію, цікавляться на форумах і читають відгуки в мережі. В тому числі, ця потреба призвела до розвитку спочатку сайтів та інтернет-магазинів, а потім - торговельних майданчиків.

Інтернет-магазин або маркетплейс? Вибір за вами

Відкривати власний інтернет-магазин занадто накладно, адже це тягне за собою чималий грошовий внесок і значний штат співробітників. Причому, на останніх краще не економити: чим більш кваліфіковано будуть фахівці, тим рентабельніше буде інтернет-магазин. Але це знову витрати, а їх потрібно якось повертати.

Маркетплейс також вимагає вкладень, але менш витратних і швидше окупаються. При цьому не потрібно платити за оренду складу, доставку товарів та з'ясування стосунків з покупцями - це все завдання постачальника. Ваша мета - надати і просунути платформу, щоб здійснювалася реалізація продукції.

Ключовими завданнями для власника електронного майданчика є реклама та залучення клієнтів. Система ясна: чим краще ви розкручені, тим більше продажів, відповідно, тим більше постачальників будуть бажати у вас розміститися.

Торговий майданчик Avto.Pro - лідер серед автомобільних маркетплейсов

Електронний бізнес представлений різними напрямками. І в кожному з часом вимальовуються ті, хто займає чільне місце. Що стосується автомобільного ринку, то в ньому по праву лідерство належить торгівельному майданчику https://avtopro.ua. Старанність і кваліфіковані співробітники допомогли добитися успіху в своїй галузі.

Спочатку ними була створена база, протягом певного періоду працював спеціалізований сайт. Тісно співпрацюючи, продавці і досвідчена команда співробітників Авто.Про змогли піднятися на більш високий рівень. На сьогоднішній день маркетплейс Avto.Pro є визнаним лідером у сфері електронного продажу автомобільними запчастинами.

Йдучи в ногу з часом, компанія впроваджує ряд інноваційних технологій. Одна з таких була представлена на бізнес-форумі «Avto.Pro Інновації 2016» у вересні цього року в Одесі. Новою пропозицією від компанії, яка може поліпшити продажу автозапчастин, став електронний каталог. Він повинен бути доступним кожному, легким і прозорим у використанні.

Головним завданням торгової майданчики Avto.Pro є забезпечення ефективної співпраці продавця і споживача. Одне з головних правил сучасних продажів: продавати так, щоб покупець особливо ні про що не замислювався. Тобто треба створити відмінне юзабіліті. Маркетплейс Авто.Про робить роботу платформи зрозумілою і зручною, роблячи акцент на дизайні, швидкості замовлення, безпеки транзакції, а це привертає користувачів.

Як бачимо, торговельні майданчики мають достатньої кількості переваг. Це найкраще рішення для бізнесу, в тому числі автомобільного. Однозначно будущее за такими новими бізнес моделями.