Мода на інтер'єри змінилася до невпізнання. Якщо раніше килим на стіні вважався ознакою розкоші і добробуту господарів, то сьогодні він сприймається, як пережиток минулого. Але це до того моменту, поки ви не познайомитеся з дизайнерськими знахідками і тими моделями, які пропонують відомі виробники для використання на стіні.

Вся справа в тому, що в радянські дефіцитні часи люди купували ту продукцію, яку можна було купити. Особливого вибору не було. Тобто, навіть для сучасних квартир купувалися килими з безглуздими візерунками. Ось і виходило, що на стінах будинків висіли килимки, які абсолютно не вписувалися в простір. Сучасні килими здатні доповнити будь-який стиль, поставити акцент. Щоб в цьому переконатися, зайдіть на сайт килими.укр, де такий товар представлений в широкому асортименті.

Дизайнери запевняють, що мода на килими на стіні повертається знову. Вони здатні перетворити приміщення, змінивши його до невпізнання. Килими додають тепла і затишку, які з моди вже точно ніколи не виходили.

Повісити килими можна декількома способами. В наші дні стало модним закривати ними всю стіну цілком. Такий прийом використовується при оформленні кімнати в стилі лофт. На цегляній стіні він виглядає більш ніж чудово. Як відомо, цей стиль досить холодний сам по собі. А килим додасть йому теплоти і затишку. Інтер'єр стане завершеним.

У головах ліжка - килиму саме місце. У такому випадку рекомендується використовувати не важкий і важкий варіант, а легкий і невеликий за розміром, можливо навіть, штучно зістарений. Поєднувати килим біля ліжка рекомендується з текстилем відповідного відтінку. Щоб таке оформлення виглядало сучасно, прикріпіть до основи килима дерев'яну палицю, а до неї - міцну нитку.

Не менш оригінальний спосіб повісити килим на стіну - взяти його в рамку. Це може бути навіть кілька маленьких килимків, які всі разом створять враження своєрідною картинної галереї.

Дивно, що з недавніх пір народилася мода на килими на ліжках. Щоб створити родзинку в інтер'єрі спальні, просто перекиньте невеликий вузький килимок поперек спального місця. Колір вироби при цьому може повторювати колір покривала, або, навпаки - контрастувати з ним.

Як бачите, мода на килими повертається. Але щоб килим став доповненням інтер'єру, а не дисонував з ним, його слід вибирати правильно.