Книгу про Гаррі Поттера читали багато, і багато хто дивився фільм про нього. Пам'ятайте, як за допомогою порталу головні герої переносилися в різні, потрібні їм місця? Такому пристрою в ті часи приписувалися магічні властивості. У наш час ніякої магії в понятті «Інтернет-портал» не існує. По суті - це сайт, за допомогою якого користувачі починають подорож по Всесвітній павутині, використовуючи для цієї мети всілякі посилання.

Зручний інтернет-портал, такий, який можуть створити в компанії devitem.pro, має не тільки гарну навігацію, яка дозволяє користувачам шукати цікаві напрямки, а й контент, причому, досить якісний. Це огляди, новини, зведення з області фінансів, політики. Тут же є і сервіс, що складається з послуг, розваг, пошти, голосування, оголошень і опитувань.

Відзначимо, що деякі портали беруть на себе функцію суто пошукових систем, інші - сервісну, а треті - інформаційну. Проте, кожен ресурс розвиває всі напрямки відразу. Послуги, які надаються порталами, залежать від того, який напрямок близький його власнику, і які цілі і завдання він переслідує. Але вся ця робота підпорядкована одній лише меті - задовольнити потреби користувачів.

В якому випадку має сенс створювати Інтернет-портал, який є не найдешевшим задоволенням? Вкладати в нього рекомендується в тому випадку, якщо підприємство має велику кількість корисної клієнтам інформації. При цьому власник має можливість відстежувати її потоки, направляти їх у потрібне і вигідне для себе русло.

Інтернет-портали приносять чималий прибуток своїм власникам. Згадайте такі яскраві й відомі всьому світу ресурси, як Rambler, Yahoo, Google. Якщо ви є продавцем товарів або послуг, то можете не сумніватися в тому, що такий ресурс стане для вас джерелом додаткового прибутку, так як з його допомогою ви зможете розширити коло споживачів. Якщо ж ви нічого не продаєте, а лише хочете ділитися тими чи іншими відомостями, то створення порталу як найкраще допоможе вам в реалізації цих цілей.

Найчастіше портали створюють великі (і не дуже) корпорації. Такі ресурси багато в чому полегшують доступ до корпоративних документів. Працювати співробітникам стає набагато простіше. Особливо це зручно, якщо персонал знаходиться в різних місцях дислокації. В такому випадку, керівництво має відмінну можливість контролювати виконання роботи. Єдиним обмеженням може стати тільки неможливість доступу у Всесвітню павутину.

Звертаємо увагу, що створення веб-порталу дозволяє підняти свій бізнес на новий рівень. Навіть, якщо ваша компанія «розкидана» по всьому світу, то у вас так чи інакше буде можливість вносити корективи, відстежувати якість виконаної роботи і видавати розпорядження.

Відомо, що бізнес в Інтернеті має свою певну специфіку. Але, поряд з цим, він підпорядковується загальноприйнятим законам комерції. А веб-портал дозволить цим законам відповідати.