Теплові завіси являються сучасним видом кліматичного обладнання, що стає надійною перепоною проникненню в приміщення холодного повітря, мілкого сміття та комах з навколишнього середовища. Теплові завіси належать до класу енергоощадного обладнання. Коли двері закриті, прилад акумулює тепло як звичайний обігрівальний прилад. При роботі в режимі без нагрівання створюється перешкода на шляху повітря, що поступає ззовні у приміщення з кондиціонерами та в холодильні камери.

Теплові завіси встановлюють у дверних та віконних прорізах. Такі прилади за допомогою сильного потоку повітря створюють перешкоду на шляху повітряних потоків. Утворюється дві різнотемпературні зони. Високий рівень тиску всередині потоку, створеного завісою, не допускає змішування повітря різних зон. Такі прилади широко застосовуються в заводських цехах, складських приміщеннях, заміських будинках, торгових залах великих супермаркетів, готельних та ресторанних комплексах, спортивних закладах, на станціях технічного обслуговування, та в багатьох інших закладах. Теплові завіси являються надійним засобом збереження тепла всередині приміщень навіть при відчинених дверях. Тому таке обладнання особливо актуальне для будівель з великим потоком людей. На мережевому ресурсі віртуального торговельного майданчика компанії «Провент» http://provent.com.ua/teplovye-zavesy-obshie/ в наглядному каталозі презентовано різні моделі теплових завіс, водяних й електричних. Слід зазначити, що електричні моделі теплових завіс мають доступніші ціни, але водяні моделі обладнання більш економічні в процесі експлуатації. Компанія «Провент» пропонує клієнтам лише оригінальні зразки кліматичної техніки відомих виробників (Тепломаш, Flowair Elis, Soler & Palau та інших). Кваліфіковані консультанти магазину допоможуть клієнтам з вибором кліматичної техніки, яка більше підійде для конкретного приміщення по потужності та довжині. Завдяки співпраці з виробниками обладнання, компанія може запропонувати клієнтам конкурентні ціни.

В мережевому магазині «Провент» клієнтам пропонується лише сертифікована продукція з гарантійним талоном, що дозволяє уникнути різних неприємностей, не переймаючись, насолоджуватись комфортом приміщення. Доставка товарів оперативно здійснюється за допомогою відомих служб кур’єрської доставки в стислі терміни по всім регіонам країни.