Готові шаблони сайтыв являють собою набір файлів з вже закодованим макетом, логікою і функціональністю з урахуванням конкретної CMS. Як правило, вони включають в себе також додаткові модулі і/або плагіни. Іноді автори включають PSD файли з дизайном, який полегшує зміни сайтів.

Вас цікавить, як створити сайт швидко та дешево? Для цього ви можете скористатися гововими шаблонами сайтів, знайти які можна на TemplateMonster.

Такі теми можна розділити на дві основні категорії: "багатоцільові" ("всі призначення") або "однотипні" сайти, (як блог, портал, портфоліо або інтернет-магазин).

Готові теми можна знайти на багатьох сайтах в Інтернеті.

Плюси використання готових шаблонів:

1. Низька ціна

Не беручи до уваги безкоштовні теми, діапазон цін варіюється від декількох доларів до ста доларів.

2. Менше часу на розробку

Використовуючи готовий шаблон, який повинен врятувати вас від більшої кількості витраченого часу, так як по суті ви пропустили два трудомістких етапу проекту: проектування і кодування (нарізка дизайну та кодування його в HTML CSS шаблонів JS).

Якщо ви вирішили, як тема буде виглядати і працювати в якості кінцевого продукту, необхідно лише, щоб встановити її, налаштувати за допомогою зумовлених елементів і функцій. Перш, ніж закінчити проект ви повинні ретельно перевірити веб-сайт, щоб переконатися, що все працює просто відмінно. Для створення інтернет магазину також можна використовувати готові шаблони.

3. Простота у використанні

В теорії теми повинні бути створені таким чином, щоб вони могли бути використані досить легко людьми, які не є програмістами. Правда, на практиці часто буває, що для налаштування певної теми необхідно володіти знаннями в сфері програмування та обраної системи управління контентом (cms). Якщо ви хочете, щоб сайт був розроблений професійно, розумніше буде найняти розробника або звернеться у веб-студію, щоб куплена тема була правильно встановлена і налаштована.

4. Висока доступність

Доступність купити ряд тем величезна. Число доступних тим зростає майже кожен день. Завдяки цьому, ми можемо знайти принаймні кілька цікавих тем, які можуть задовольнити всі наші очікування.

5. Уявлення про зовнішньому вигляді майбутнього сайту

Вибираючи шаблон для майбутнього сайти, ви по суті вибираєте, як буде виглядати ваш сайт, його сторінки, товари, розташування блоків і багато іншого.

Компанія TemplateMonster розробляємо безкоштовні шаблони, які можуть стати для вас чудовим джерелом натхнення. Будьте першими і дізнайтеся про різних промо на сайті TemplateMonster!