Набір маси для будь-якого спортсмена - це однозначне рішення і необхідність, особливо якщо він займається спортом професійно. Особливо продуктивним буде визначити конкретний курс набору маси тіла, який за схемою спрацює з максимальною віддачею. Найбільш поширеним такий варіант набору маси є для спортсменів бодібілдингу. Для такого роду спортсменів стероїдний курс, це не що інше, як можливість зробити свою фігуру максимально наближеною до стандартів та ідеалів. Саме прийом анаболіків допомагає досягти такого результату. У той же час, вживання таких препаратів потрібно обов'язково ретельно контролювати. Для новачка обов'язкове дотримання дозування. Це зможе вберегти його від небажаних негативних наслідків. Крім того, потрібно правильно вибрати препарат і правильні анаболіки.

Одним з популярних і ефективних препаратів, які активно використовуються в світі спорту для стероїдного курсу, є стромбафорт. Він дуже популярний і поширений в цих колах. Препарат може бути випущений як в таблетованій, так і в ін'єкційній формах. По суті, даний препарат - це водна суспензія, яку можна приймати в двох варіантах. Що стосується застосування серед бодібілдерів, то даний препарат актуальний у них тільки у вигляді уколів. Це пов'язано з величезною кількістю підробок у даній галузі. Препарат незамінний у своїй сфері, швидко розчиняється і ефективний у дії.

Кращим підходом в роботі зі стероїдами буде розробка чіткого курсу прийому таблеток або ін'єкцій, які будуть методично діяти на організм. Крім того, поєднання прийому з регулярними фізичними навантаженнями зможуть дати оптимальний результат. Звичайно, застосування різних препаратів дозволяється, а й підхід цього питання.

Щоб визначити курс для конкретного спортсмена потрібно ретельно підійти до цієї справи, адже можливості кожного організму абсолютно різні. Тому краще довір той процес фахівцеві-тренеру, але можна і самостійно розробити прийом. Для новачка головне не перевищувати дозу, яка допустима для прийому препарату. Це може привести до небажаних або навіть зворотним ефектів. Якщо дотримуватися цієї поради, то цілком можна самостійно скласти оптимальний курс для прийому таких препаратів. Крім того, перед початком прийому препарату або початку цілого курсу.