Чавунні радіатори опалення - це непорушна класика, яка довела свою ефективність протягом багатьох десятиліть. Саме такі батареї використовуються в приватних будинках і квартирах, офісах і готелях, віллах і котеджах. Щоб не вносити в своє гарне житло або офісне приміщення інтер'єрний дисонанс, вибирати слід красиві дизайнерські радіатори опалення. Це унікальна продукція, для виробництва яких використовуються авторські задумки і незмінно якісний матеріал.

Особливості дизайнерських радіаторів

Красиві і нетривіальні дизайнерські опалювальні прилади представлені в різних колірних варіаціях і формах. В якості основного матеріалу використовують високоякісний чавун, який вмілими діями майстрів перетворюється на справжній витвір мистецтва. Елегантні радіатори не потрібно більше ховати, вони цілком можуть зайняти гідне і чільне місце в приміщенні. Але головними все ж залишаються експлуатаційні та технічні параметри. Серед таких особливо слід виділити:

  • Довговічність - прослужити при належному догляді продукція може і сотню років.
  • Матеріал не боїться корозії, стійкий до процесів гниття.
  • Чавун витримує високий тиск і температурні перепади.
  • Використовувати продукцію можна з різними теплоносіями.
  • Є можливість працювати з теплоносіями з температурними показниками до +110 градусів.
  • Висока естетична цінність - домогтися такого результату вдається не тільки в силу використання авторського дизайну. На поверхню матеріалу наносять ще й якісне лакофарбове покриття і ґрунтовку. Вони повністю покривають виріб, а в інших випадках також використовуються і перевірені декоративні методики - чорніння, сріблення, золочення та ін.

Стильове виконання і колірна палітра варіантів не обмежена. Вибирати відповідний можна з урахуванням особливостей приміщення і його стилю.

Стиль ретро - вінтажна краса

Особливість сучасних дизайнерських радіаторів в тому, що вони привертають до себе уважно і значно відрізняються від непривабливих попередників:

  • Вишуканістю і красою - для оформлення може бути використані різні кольори.
  • Наявністю різних декоративних елементів - завитків, вензелів, чавунного малюнка.
  • Ефектними чавунними ніжками - це не тільки декоративний, але і функціональний елемент.

Для опалення приміщень можна вибирати радіатори з різною кількістю секцій - в залежності від параметрів кімнати. Широкий асортимент ретро радіаторів представлений на сайті компанії radimaxua.com.