Раціональна транспортування робочого середовища в трубопроводах різного призначення можлива тільки при наявності якісного теплоносія. Цей матеріал відповідає за збереження певного температурного режиму, а також за надійний захист від атмосферних явищ і механічних /хімічних пошкоджень. Є і така термоізоляція для труб, яка не підтримує процес горіння. Вибрати і купити підходящий варіант пропонує перевірена компанія «Олтрейд», яка успішно співпрацює з підприємствами різного профілю і напряму.

Утеплення труб - важливе завдання

Утеплювати необхідно як магістралі, прокладені під землею, так і наземні мережі. Це відноситься до всіх типів трубопроводів, в тому числі тих, що оснащують приватні і багатоповерхові будинки гарячої /холодної водою, теплоносієм опалювальної мережі, а також відводять каналізаційні стоки. Вимагають захисту від холоду /спеки і механічного впливу газові і нафтопромислові, хімічні та харчові, виробничі трубопроводи. За деякими з них подається не гаряча, а охолоджена робоче середовище, яка не повинна перегріватися під час транспортування.

Особлива проблема багатьох магістралей в тому, що існує суттєва різниця температури теплоносія та навколишнього середовища. Це призводить до того, що на поверхні утворюється конденсат. Це волога руйнує трубопровід, негативно діє на будь-який тип матеріалів. Захищати слід будь-які типи труб, в тому числі:

  • сталеві і мідні,
  • пластикові та металопластикові,
  • композитні та полімерні.

Приватний сектор теж повинен утеплити всі свої комунікації, оскільки вони підведені до різних типів будівель, а частина опалювальної та водопровідної системи, теплотраси взагалі прокладається по вулиці. Буде потрібно якісний сучасний матеріал і для захисту тепломережі всередині будівель, а також під землею, в тому числі і в мережах замкнутого типу.

Який теплоізоляційний матеріал вибрати?

В силу власних вимог і особливостей комунікацій вибирають досвідчені фахівці легкі і надійні:

  • Спінений каучук - матеріал, який не підтримує процес горіння, не пропускає воду і має практично нульову теплопровідність.
  • Спінений поліетилен. Недорога продукція для захисту водопроводів і теплотрас.

Сучасні матеріали, запропоновані на сайті alltrade.com.ua використовуються не тільки для захисту від негоди, але і для попередження пошкодження траси від диких тварин і вандалів.