Художня ковка - особливий метод обробки металів, який використовується з давніх-давен для виготовлення практичних і функціональних, красивих і вишуканих предметів інтер'єру. Така технологія використовується і сьогодні в майстернях і кузнях, де працюють справжні професіонали. Готові ковані елементи створюються з душею, вони унікальні і корисні, а тому широко використовуються для оформлення ландшафту, фасаду будівлі, але найчастіше служать прикрасою внутрішнього оздоблення приміщення.

Де використовуються ковані вироби?

Використовувати предмети, створені холодним або гарячим методом художньої ковки, можна в будь-яких місцях. Найчастіше це:

  • Екстер'єрні рішення - саме кування дозволяє створювати оригінальні і розкішні віконні та дверні решітки, перила та ліхтарі, лавки і альтанки, балконні огорожі і квіткові горщики, мангали і хвіртки, ворота та огорожі для клумб /палісадників, пр.
  • Меблі - встановлюються такі елементи всередині великих і малих кімнати. І якщо каркас може меблів може бути виконаний з дерева, то фурнітура методом художньої ковки. В інтер'єрах можна зустріти розкішні ковані шафи, столики журнальні, тумби, узголів'я ліжок та ін.
  • Декор - вони можуть нести функціональне або тільки декоративну навантаження, але обов'язково стають окрасою приміщення. Кують з металу свічники і вази, фігурки і статуетки, пр.
  • Функціональні предмети інтер'єру - такі вироби зручно використовувати для комфорту і затишку. Їх успішно застосовують в житлових і комерційних приміщеннях. Серед запропонованих майстрами варіантів такі предмети: підставки для парасольок і взуття, вішалки, перегородки і ширми, рами для годин, картин, сходові поручні і огорожі для камінів.

Особливість такої продукції в тому, що вона без праці вписується абсолютно в будь-який простір, робить його вишуканим і затишним.

Головні переваги кованих виробів

Продукція широко використовується в силу її естетичної цінності та безсумнівної користі. Серед позитивних якостей, зазначених покупцями такі:

  • Довговічність, практичність, зносостійкість.
  • Універсальність - елементи підходять для будь-якого стилю - від ампіру до хай-тека.
  • Гармонійність - вироби ідеально поєднуються з будь-якими елементами - склом, керамікою, каменем, деревом, вітражем, навіть пластиком.
  • Відсутність вимог до догляду.

Досвідчені майстри компанії Стіленд створюють справжні шедеври з металу за індивідуальними проектами, а тому є можливість втілити в життя свої оригінальні задумки.