Сьогодні можна знайти дуже багато різних курсів, які лише обіцяють зробити з вас великого спеціаліста у сфері ІТ. Проте все обмежується лише розмовами, а багато студентів, які користувалися запропонованими послугами, залишались розчарованими. Виключенням із цього величезного списку є навчальний центр «DAN.IT education», який не один рік випускає зі своїх стін ІТ-спеціалістів вищого ґатунку.

Для навчання студентів викладачі застосовують унікальну методику, яка була запозичена у колег ізраїльської армії. Курси програмування від DAN. IT спрямовані на те, щоб майбутні спеціалісти могли швидко вирішувати поставленні перед ними задачі, успішно працювати у групі, правильно застосовувати отриманні знання та багато іншого.

В процесі навчання студент займається у команді, яка складається із 2-5 осіб. Разом вони вирішують задачі, які пропонує викладач. При цьому кожен із студентів має окреме завдання. Таким чином, викладач не просто проводить групове заняття, а ще окремо працює з кожним із учнів. Всі заняття в аудиторії є практичними. Необхідну теорію надає вчитель у вигляді відео та інструкцій для самостійного вивчення. Під час навчання студент отримує повну підтримку зі сторони викладачів. Також в нього є можливість індивідуально працювати з особистим ментором. Він допомагає протягом усього курсу, та у кінці стане куратором фінального проекту студента. Процес отримання знань проходить у теплій та дружній атмосфері. А для якісного навчання центр проводить заняття у затишних аудиторіях, які мають все необхідне найкраще обладнання.

З першого заняття у навчальному центрі «DAN.IT education» у вас є унікальна можливість працювати з найкращими спеціалістами у сфері ІТ. Вони діляться своїм власним досвідом. Багато із цих успішних експертів шукають собі талановитих працівників. Тому по завершенню навчання в вас є чудова можливість влаштуватися на роботу у якусь велику компанію. Також сьогодні ІТ-спеціалістів шукають банки, підприємці, різні інтернет-провайдери, фірми з розробки програмного забезпечення та багато інших.

Навчальний центр знаходиться у Києві. Заповнивши заявку на сайті або зателефонувавши менеджерові, у вас є чудова можливість приєднатися до великої ІТ-сім’ї. Вам буде призначена зустріч із адміністратором для вирішення всіх організаційних питань. Після чого вам буде необхідно пройти спеціальне тестування, яке допоможе обрати необхідну програму навчання. Згодом у вас буде можливість подати документи і приступити до навчання.