Трикотажні виробничі потужності всього світу приблизно однакові. Це стосується не тільки території, де встановлені виробничі потужності. Схожість проявляється ще й в технічному озброєнні іменитих компаній. Якісна продукція, конкуренції для якої практично немає на ринку, проводиться тільки на унікальних в'язальних машинах японського виробництва. Загальновизнаним лідером галузі стала компанія Shima Seiki, яка випустила свою першу машинку понад 55 років тому. З тих пір пристрої були доопрацьовані, з'явилися зовсім унікальні моделі з великими функціональними можливостями.

Асортимент: що пропонують трикотажних фабрик японці?

Варіативний ряд моделей техніки, використовуваної в трикотажному виробництві, складається з 16 класів. Є й унікальний 18 клас, проте це техніка вузькоспеціалізована, тому набувається під замовлення. Японські в'язальні машини Shima Seiki - це продукція різноманітна, найчастіше вибір покупців падає на такі типи:

  • SC - це справжня класика зі стандартним набором опцій.
  • SV - техніка цієї групи оснащується функцією WideGauge, яка дає можливість майстрам виготовляти різні вироби - від щільних до тонких. Опція передбачає також використання всіх голок для повітряного переплетення ниток.
  • MACH 2XS - це унікальна техніка, яка не має аналогів у всьому світі. Модель оснащується системою з чотирма ігольніцамі і пружинних сінкеров. Саме це дозволить фабриці створювати такий затребуваний безшовний трикотаж. Полотно може бути декороване різними візерунками, переплетеннями ниток. І всі ці функції виконує всього один пристрій.
  • SRY - ще одна унікальна в'язальна машина від японського виробника. Вона має функцію роботи з витонченою ниткою, а тому дозволяє створювати вироби з шотландської кліткою, вишивкою, дозволяє створювати вироби в гобеленовій техніці.

Деякі пристрої вже є на складі, дорогі та унікальні машини необхідно замовляти. Зробити це можна в компанії http://knitting-tools.com.ua/ - перевірений інтернет-магазин з продажу японських в'язальних машин і оригінальних запчастин до них.

Оцінка достоїнств техніки

До безперечних переваг пристроїв можна віднести:

  • Досконале програмне забезпечення.
  • Можливість промальовування візерунків в графічному редакторі.
  • Опцію по розробці нових і адаптації класичних хлебтав.
  • Можливість швидкого і нескладного програмування плетінь або використання вже наявних в програмі.