Інноваційні технології в поєднанні з якісними, довговічними і безпечними матеріалами дозволяють створювати надійні підвіконня. Ці елементи стають розкішним обрамленням для будь-якої віконної конструкції, дерев'яної або пластикової. Компанія «Ком-Форт», яка успішно працює в столиці України, пропонує на вибір якісну продукцію в широкому колірному різноманітті. Вироби з високоміцним підставою стають відмінною альтернативою дорогому мармуру і дереву.

Підвіконня «Кристаліт»: Київ вибирає краще в «Ком-Форт»

Це ультрасучасна продукція, на виробництво якої компанія-виробник отримала патент. Саме такі безпечні підвіконня в Києві вибирає для установки в офісах, квартирах, приватних будинках, громадських закладах. В якості основного матеріалу використовується деревна стружка. Часто це сосна або ялина, однак можуть використовуватися і інші породи дерева. в якості сполучного елемента застосовують безпечні гранули пластика. Готову суміш закладають в прес-форми, де вона і отримує свій остаточний вигляд. Продуманий технологічний процес і сама сировина гарантують:

  • Захист від вологи і пари, тому підвіконня можуть бути монтовані навіть в їдальні і кухонної зоні.
  • Стійкість до ультрафіолету. Колір не вигоряє на сонця.
  • Екологічну безпеку. У виробничий процес не допускаються формальдегіди і небезпечні розчинники.
  • Високий рівень міцності. Продукція не має зварних швів, вона монолітна, витримує пристойний тиск і значні механічні навантаження. Часто використовується на кухні, особливо вузької, як зручною робочої поверхні.

Унікальний матеріал не боїться температурних ударів, він не деформується з часом, довго служить і не псується.

Підвіконня «Данке»

Продукція Данке http://kom-fort.kiev.ua/produktsiya/podokonniki/danke недорога, але дуже якісна і міцна. Для її виробництва також не використовують небезпечних і токсичних речовин. В якості покриття задіють акриловий ламінат, який виконаний з декількох шарів і являє собою єдину конструкцію, яку виробляють методом пресування. До переваг такого товару відносять:

  • Високий рівень міцності.
  • Вишукану фактуру і кольору, тому підвіконня стають недорого, але якісною альтернативою пластику і дерева.
  • Широкий асортиментний ряд - 12 серій товару дозволяє вибрати холодний світлий або насичений золотистий, темний відтінок.

Компанія «Ком-Форт» гарантує вигідні ціни на весь асортимент.