Є у великому й різноманітному світі сучасних меблів абсолютно особлива «територія». Мова йде про меблі, призначені для установки в готелях, хостелах та інших місцях, де туристи та місцеві жителі якогось міста хочуть провести якийсь час, природно, отримавши при цьому не тільки, що називається, ліжко-місце, але і масу приємних емоцій. Замовити меблі для готелів та ресторанів у Львові ви можете на http://divalstudio.com.ua/

На що тільки не йдуть менеджери цих закладів, щоб заманити додаткові потоки щедрих клієнтів: відвідують дизайнерські виставки, вивчають модні журнали, проходять майстер-класи. Природно, не залишається в стороні від такої підвищеної уваги та Інтернет-простір, у тому числі інтернет-магазин Діваль, який пропонує меблі на замовлення за індивідуальними розмірами.

Все це, до речі, цілком виправдано, адже правильно обрані меблі здатні стати справжньою родзинкою готелю, створити його імідж, підкорити гостей і буквально озолотити оператора готельного бізнесу. І це не порожні слова: згідно зі статистичними дослідженнями, майже 50% постояльців готові платити більше за той готель, де меблі здасться їм більш зручними.

На що потрібно звернути увагу при виборі меблів для готелів?

Щоб репутація готелю не постраждала, менеджер, відповідальний за покупку меблів, повинен бути справжнім майстром своєї справи. Йому доведеться врахувати вимоги загальногалузевих стандартів, адміністративних та інших норм з тим, щоб меблі відповідали «зірковому» статусу готелю і рівню номеру.

Не обійтися також без консультації професійного і бажано креативного дизайнера. Можливо, доведеться навіть відвідати фабрику, де виробляють такі меблі, щоб оцінити, наскільки обіцянки відповідають реаліям. Потрібно пам'ятати, що готельні ліжка, дивани і шафи повинні бути універсальними для різних людей, міцними, зносостійкими.

При їх виготовленні повинні використовуватися виключно екологічно безпечні і якісні матеріали і комплектуючі. Крім того, варто подумати і про покоївок: меблі повинні бути зручними в обслуговуванні.