На сьогоднішній день є багато різних варіантів назви шлюзового затвора ШЗ, клапани обертають, шлюз, зірчасті клапани, затвори обертаються. Дані пристрої призначені для переміщення різноманітних уловлених циклоном частинок. Устаткування застосовується в процесі очищення повітряної маси. Пересування механічної домішки виповнюється разом з герметизацією по повітрю. Простіше кажучи, за допомогою шлюзового приладу відбувається переміщення частинок, але повітря в процесі цього не пропускається.

Дані обладнання поділяють на дві основні групи: завантажувальні і розвантажувальні. Перший тип використовують для реалізації розвантаження, яка потрібна для бункерів і циклонів, їх робочий тиск сильно відрізняється від атмосферного. А також, цей агрегат застосовують під час переробки рослинного матеріалу, завдяки установці реалізується висновок біоуражень з осадового циклону, який функціонує під розрядження. Розвантажувальний клапан має можливість зменшити витрати повітряного потоку з витратного бункера. Дані шлюзи можуть працювати з різними сировиною, тому вони легко справляються з борошном, тирсою, пивний дробиною, спиртовий бардою, лушпинням і т.д.

Купити шлюзові затвори Ви можете в нашій компанії за доступною ціною. Купити дане обладнання за найкращою ціною і на вигідних умови можна тільки в нашій компанії. Для отримання детальної інформації звертайтеся за телефонами, які вказані на сайті або залиште заявку на зворотний дзвінок, заповнивши спеціальну електронну форму. Ціна, оперативність і якість обслуговування Вас приємно здивують! Для постійних клієнтів передбачені знижки!

Широке використання шлюзових затворів

Даний агрегат складається з циліндричного корпусу з фланцями. Які розташовані в нижній і верхній частині обладнання.

У бічних кришках відбувається кріплення роторного механізму. Для цього використовують підшипникові вузли. На зовнішній пристрій схоже на барабан, що встановлюють на валу. Барабан розділений на порожнини, їх називають кишенями.

Принцип роботи.

Сировина «випливає» з циклону або бункера і через вхідний фланець заповнює розташований під ним «кишеню» розвантажувального приладу. Здійснюючи оборот навколо своєї осі, наповнені «кишені» транспортують свій вміст і при проходженні нижньої точки (навпроти вихідного фланця) випорожнюються під дією сили гравітації.

Моторедуктор.

Завдяки мотор-редуктора здійснюється обертання ротора. Для виготовлення шлюзового пристрою, найкращим варіантом матеріалу вважають сталеву товстостінну трубу. Завдяки даній конструкції досягається максимальна точність геометрії циліндричної поверхні. Сталевий ротор має гумові ущільнювачі, які сприяють якісної герметизації елементів. Також до важливих моментів відносять зниження ризику заклинювання системи в процесі функціонування зі складними продуктами.

Вентиляція

Компанія "Вент-заводи", - вентиляція, проектування, монтаж, циклони: https://7-vz.com/ua/category/aspiracija_ciklon/. Телефонуйте: +38(044) 221-25-52