Одяг сьогодні - це не тільки предмет гардеробу, а ще й можливість виразити себе, проявити свій характер і світовідчуття не зважаючи на загально прийняті погляди, або жити просто всупереч їм. Головне мати відчуття стилю і гарний смак, вміти поєднувати не поєднуване, щоб відрізнятись від шаблонів та ламати стереотипи.

 Сучасний світ одягу дуже різноманітний. Іноземні і вітчизняні виробники жорстко конкурують між собою та пропонують споживачам одяг різної якості і цінового ряду - від дешевого не завжди якісного до елітного дорого. Як і головне де правильно одягатися, щоб гарно виглядати та при цьому не витрачати всі свої заощадження на придбання чергового предмету гардеробу - найгостріше питання під час чергових обновок. Мода змінюється кожного сезону. Але деякі речі будуть завжди в тренді незалежно від часу і нав`язаної думки модельєрів. До таких речей належить зручний, комфортний в'язаний одяг.

 Значна частка пропозицій - це імпортний трикотаж, в більшості китайського та турецького виробництва, не завжди якісний та досить недешевий. Популярність трикотажу спонукає вітчизняних підприємців модернізувати виробництво і підвищити якість готової продукції до світових стандартів. Так останні роки на ринок в'язаних речей впевнено виходить український виробник. Вітчизняний трикотаж представлений найбільшими фабриками зі Львова, Харкова, Чернівців, Києва. Серед найкращих представників в`язаного жіночого одягу за якістю та доступною ціною вигідно вирізняються фірма “Наталка” м. Харків.

Прихильність споживача до одягу від цієї фірми легко пояснюється, адже “Наталка” це

- висока якість та демократична ціна

- сучасний дизайн

- зручність і комфорт

- легкий догляд і практичність

 Вироби фірми “Наталка” здебільшого розраховані для повсякденного вжитку. Стиль casuуal в житті людей відіграє не менш важливу роль ніж вишукайний святковий одяг, а тому й займає значне місце у виробництві та присутній у всіх колекціях фірми. Жінки особливо прагнуть виглядати стильно та оригінально кожного дня, адже гарний настрій як і гарний одяг додають впевненості та допомагають у вирішенні поточних проблем.

 Весняно-літні колекції в`язаного одягу відрізняються легкістю та натуральним складом. В більшості випадків це тонкі та ніжні ажурні вироби. Фірма “Наталка” пропонує різноманітні ажурні плаття, светри, топи, майки. Модні яскраві кольори та пастельні відтінки ажурного одягу не вигоряють на сонці та не линяють під час прання. Ніякої екстравагантності та вичурності - тільки прості та елегантні речі, які підкреслять жіночу вроду і додадуть вишуканості повсякденному образу.

 Речі створені для частого вжитку мають бути натуральними, досить міцними та не піддаватися деформації під час носки. Таким критеріям повністю відповідає одяг зазначеної фірми - вироби матимуть чудовий вигляд та яскравість протягом тривалого періоду і головне - не потребують особливого догляду. Звичайне машинне прання у ручному режимі та м`які пральні засоби допоможуть зберегти ваші речі у відмінному стані.

 Розмірна сітка розрахована на українського споживача і відповідає заданим параметрам, нею легко користуватися і відшукати потрібний розмір, навіть якщо ви маєте не стандартну фігуру.

 Прихильники елітного одягу часто мають вибирати між зручністю та оригінальністю задуму дизайнера. Напроти ж в колекціях ажурного одягу від фірми “Наталка” вміло поєднані мода і комфорт. Завдяки кропіткій праці творчого колективу фірми речі від “Наталки” прикрасять гардероб найвибагливішої модниці, прослужать довго і будуть актуальними ще не один сезон.

 Регулярне поповнення каталогу стильними новинками забезпечує ряд високопрофесійних фахівців, які зацікавлені в просування свого бренду та створюють високоякісний одяг для широкого кола вжитку.

 В одязі від фірми “Наталка” кожна жінка почуватиме себе гармонійно та впевнено. Відчути на собі всі переваги та принади в`язаного одягу можна лише придбавши декілька речей у фірмових магазинах.

 Здійснювати покупки тепер стало ще зручніше - повний асортимент і актуальна інформація по товару на сторінках сучасного інтернет-магазину до ваших послуг. В`язаний одяг фірми “Наталка” - це любов з першого дотику!