Картинки по запросу Дитячий садокБагато батьків розуміють, що майбутнє дитини безпосередньо залежить від того, як активно вона розвивається в дитинстві - фундамент для розвитку успішної і сильної особистості закладається саме в цьому віці. Для того, щоб дитина виросла розумною і кмітливою, необхідно з самих ранніх років подбати про її освіту і почати слід з найперших кроків - віддати її до хорошого дитячого садочку, де дошкільній освіті приділяється дуже великий час. "Школа Радості" Олени Чернявської - це чудове рішення для всієї родини - тут Ваша дитина зможе розвинути всі необхідні для життя навички і вміння, розвинути все найкраще, що має. Уже через місяць навчання за авторською методикою, розробленою досвідченими фахівцями, дитина починає усвідомлювати себе, як особистість і розуміти, що у неї виходить найкраще.

Кожен малюк унікальний і це варто розуміти. "Школа Радості" https://shkolaradosti.ua/ua/ - це не просто місце, де дитина отримає хорошу дошкільну освіту і виховання, це місце, яке зуміє розкрити в ній величезний потенціал, який природою закладено в кожній людині. У цьому дитячому садку дитина навчиться:

  • читати тексти і книги,
  • писати букви і речення,
  • розвивати логічне мислення,
  • вирішувати приклади і завдання,
  • читати англійські слова і тексти,
  • зміцнювати здоров'я і імунітет на уроках фізкультури і т.д.

Залежно від віку підбирається певна програма, яка дозволить здобути якомога більше знань.

Основа для педагогічних методик. Дуже багато сучасних методики, спрямовані на навчання та розвиток, взяли за основу книгу японського педагога, яка називається "Після трьох уже пізно". Мається на увазі, що дошкільна освіта - це перші кроки в фундаменті знань і умінь дитини, які пізніше виявлять себе у всіх сферах життя і стануть досить помітним показником рівня і якості життя. Саме тому своєчасна освіта - це запорука подальшого благополуччя. Те, що дорослі будуть освоювати дуже важко і повільно, діти будуть буквально вбирати в себе. Кожну дитину, якщо прислухатися до теорії, виведеної знаменитим японським педагогом, можна навчити всього того, що зіграє найзначнішу роль в її подальшому житті.

"Школа Радості" Олени Чернявської - це справжнісінький спеціальний клуб, де реалізуються не тільки виховні та освітні завдання, а й різні заходи, спрямовані на розвагу і відпочинок. Це творчі майстерні, гуртки за інтересами, фотосесії для дітей та їх батьків, які обов'язково входять до розкладу. Слід сказати про те, що у всіх заходах діти можуть брати участь разом зі своїми батьками, що дуже зміцнює будь-які родинні стосунки. Так, наприклад, в "Школі Радості" існують майстер-класи для дітей і їх батьків, де діти навчаються розвитку мовлення, дрібної моторики, образного мислення. Все це розробляється під певні вікові категорії.

Процес розвитку в "Школі Радості" стає справжнім задоволенням. Тут дитина зможе:

- розвинути здібності,

- розкрити потенціал,

- сформувати навички і вміння, необхідні для життя.

Цей дитячий сад стане справжнім відкриттям для будь-якої сім'ї, яка цінує ефективні методики дошкільного розвитку. Спеціально підібрана методика дозволяє здійснювати краще з усіх точок зору навчання і виховання.Не у всіх батьків є маса вільного часу, щоб проводити його з дитиною. В основному всьому виною завантажений графік роботи. Але "Школа Радості" легко стане другою домівкою для Вашої дитини. Співробітники дитячого саду мають вищу освіту і великий досвід роботи з дітьми. Це педагоги, які з задоволенням допоможуть дитині розкрити її таланти і сформувати індивідуальність.Вони прекрасно впораються з усіма своїми обов'язками, тому Ви можете бути впевнені в тому, що дитина буде перебувати в надійних руках, доки Вас не буде поруч.