Купуючи смартфон, ми сподіваємося, що він прослужить довго, і не буде розбитий. Щоб це сталося потрібно обов'язково захистити смартфон.

Виробники всіляко рекламують міцність апаратів, що смартфон скляний, використовується загартоване скло, і воно не б'ється". Реальність відрізняється від реклами виробників апаратів і рано чи пізно ми зіткнемося з тим, що ваш смартфон розіб'ється. У статті перерахуємо основні моменти пов'язані із захистом смартфона - як зробити максимально захищений смартфон за допомогою аксесуарів.

Які чохли на смартфони, бампери, захисні плівки та скло для захисту смартфонів використовувати, потрібно трохи розбиратися в цих аксесуарах.

До переходу на Android користувачі майже ніколи не використовували жодного додаткового захисту для смартфонів, комунікатор і телефонів.

Після першого падіння Android смартфона (воно не змусить себе чекати) зрозуміло, що без додаткового захисту смартфон довго не проживе. Наприклад, апарат впаде на граніт, екран може й не розіб’ється, та корпус буде пошкоджений. Пошкодження буде незначним, але розкриє численні підводні камені в конструкції смартфона і стало зрозуміло що потрібен додатковий захист.

При всіх наступних покупках смартфонів одночасно з апаратом замовляйте і чохол або корпус і захисну плівку.

Чим більше розмір екрана смартфона, тим легше розбити апарат і тим ретельніше потрібно підходити до захисту смартфона. Розмір екрану смартфона постійно збільшується через це крихкість екрану також зростає. При цьому, чим екран більше, тим вище його вартість. Так що з таблетфонамі з екранами 5.5-7.0 питанню безпеки необхідно приділяти максимум уваги і використовувати всі способи захисту смартфона. Відповідно, все написане нижче буде особливо актуально.

У смартфона з сенсорним екраном два слабких місця - зовнішня рамка (периметр) і сенсорний екран зі склом і безпосередньо тачскріном. Задня сторона апарату не так критична, навіть якщо вона скляна, її пошкодження не призведе до виходу апарату з ладу.

Потрібно розуміти, що гарантованого захисту смартфона не існує, все написане нижче лише зменшує ймовірність того що ваш смартфон розіб'ється.

Історія питання, епоха мобільних телефонів і комунікаторів, необхідність захисту смартфонів.

Перші смартфони були механічно міцними і переживали неодноразові падіння. Розвиток мобільного інтернету поступово змінювало концепцію використання мобільного телефону і фокус в їх використанні змішався від розмов по телефону, до використання різних мобільних сервісів.