Радіатор кондиціонера - важливий елемент системи охолодження автомобіля. Він забезпечує постійну роботу мотора, тому важливо стежити за тим, щоб він був справний. Крім того, ця система забезпечує комфортне перебування в салоні, яке особливо цінно влітку. Ремонт радіаторів кондиціонера авто може знадобитися раптово і терміново. Особливо часто поломки відбуваються в жарку пору року і ігнорувати їх не можна. Якщо система вийшла з ладу, слід якомога швидше звернутися за допомогою. Професійний якісний ремонт радіатора кондиціонера Київ ви можете отримати в нашій автомайстерні.

Щоб не потрібен ремонт радіатора кондиціонера авто, необхідно регулярно проводити огляд системи, чистку і заправку. Радіатор постійно забруднюється піском, накипом і іншим сміттям, який з часом призводить до його несправності. Швидкий та якісний чистку радіатора ви також можете зробити з нашою допомогою. Також у нас ви можете заправити систему антифризом і перевірити її на герметичність.

ремонт радиатора кондиционера, радиатор ремонт г. Киев

Коли необхідний ремонт

- Ознаками, що вказують на те, що потрібно ремонт радіатора кондиціонера автомобіля, є:

• перегрів автомобіля;

• поява патьоків;

• збої в роботі кондиціонера та ін.

Причини поломки радіатора

- Ремонт радіатор кондиціонера може знадобитися з різних причин. Основними факторами, які призводять до такої ситуації є:

• забруднення системи;

• ДТП;

• механічні пошкодження (наприклад, від щебеню або каменів);

• поломка термостата, клапана або інших елементів;

• занадто високий тиск в системі і ін.

Якісний ремонт радіатора кондиціонера

Ремонт радіаторів кондиціонера може включати різні заходи, в залежності від того, що саме вийшло з ладу. Іноді досить зазвичай чистки, але може знадобитися і заміна окремих деталей (серцевини, трубок і т.д.)

Наші майстри допоможуть привести в порядок радіатор в 75% випадків. Ми проводимо всі види пайки, виготовлення і заміну бочків їх різних матеріалів (алюмінію, пластику, латуні) і ін. Після проведення ремонтних робіт, ми проводимо перевірку на герметичність.

На ремонт трубок кондиціонера Київ наші клієнти отримують гарантію на 6 місяців.

Якщо радіатор вийшов з ладу, не поспішайте купувати новий, в більшості випадків поломку можна усунути і заощадити чималу суму.

Ми готові допомогти Вам в будь-який день! Заїжджайте!

https://www.remrad.in.ua/