До вашої уваги, ми пропонуємо сир «Магур». Творіння за рецептами старовинних сироварень, які вражають своєю екологічною чистістю. Сировари творять серед мальовничих схилів гір, дихаючи ароматами квітів та свіжого гірського повітря. Вони створюють неймовірні творіння. Які полонять серця мільйонів. Напівтверді сири новина на українському ринку. Покупець тільки починає пізнавати смак, та чудову консистенцію цього сиру. У нас є такі групи цього сиру:

  • Гуснянський напівтвердий сир – це сир який може нагадати вам молоду бринзу, але дуже з незвичайним смаком.
  • Гуснянський з перцем – сир в слад якого входить болгарський червоний перець. Ви точно не куштували такий надзвичайний сир.
  • Гуснянський (томат-базилік) – ароматний сир, біля котрого не пройде не один гурман. Аромат базиліку просто зачарує вас.

Додаючи сир до страви ви відкриваєте для себе нові смаки. Наприклад сир можна додати у суп, салат, піцу, спагеті. Асортимент який сподобається навіть самому вибагливому покупцеві. В нашому каталозі є: моцарела(з незбираного коров’ячого молока підвищеної жирності); скаморца (кислувато-солодкуватий присмак і м’яка консистенція); паніні (сир з ніжною текстурою, яка легко розшаровується); рікота (яскраво виражений смак з солодкуватим присмаком); газда (молодий сир з щільною консистенцією, чудова альтернатива «Голандському»). Кожен день ми працюємо над чимось новим для вас.

Наш сир вражає екологічною чистістю, та те що він виробляться вручну справжніми майстрами свого діла. В компонентах нашого сира тільки натуральні продукти, відібрані по всім стандартам, найкращої якості в Україні. На сайті https://magur.com.ua/ можна придбати натуральний сир. Наше виробництво знаходиться біля найвищої точки Львівщини – гори Пікуй, неймовірний краєвид зачарує кожного і надихає наших майстрів на най вишукані рецепти. Молоко береться у корів які пасуться в горах, і дихають тільки кращим повітрям. Скуштувавши наш сир ви не зможете купувати інший. Бо що може бути краще натурального сиру без добавок та хімічних домішок. Дуже часто ми проводимо ярмарок у Львові, де ви можете скуштувати наші сири. Продаємо оптом або у роздріб. Якщо, ви з іншого міста це не біда. Ми працюємо з Новою поштою (до 30 кг). Доставляємо сири 3-чі на тиждень: вівторок, четвер та суботу. Навіть у вихідний день ви можете порадувати свою сім’ю смачним сніданком. На нашому сайти можна знайти детальний опис товару та його склад. В нас часто новинки та акції. Чекаємо ваші замовлення!