Чи вмієте ви малювати як справжній художник? Ще недавно я відповіла б — ні. Завжди хотілося створювати на полотнах цілі історії та відображати їх яскравими фарбами. Мені здавалося, щоб втілити бажане в реальність, потрібні будуть роки навчання і практики. Одного разу на просторах інтернету побачила цікаву картинку закоханої пари. Сюжет настільки мені сподобався, що захотіла його переселити у свою квартиру. Виявилося, що це картина-розмальовка, яку малюють по схемі, слідуючи підказкам-цифрам. На перший погляд принцип роботи мені здався складним. Порадившись з подругою, я зрозуміла, що все просто і варто спробувати!

Замовлену першу картину на сайті https://po-nomeram.com.ua/, отримала через добу. У барвистій коробці виявилося все необхідне для творчого процесу: справжнє бавовняне полотно, баночки із фарбами всіх кольорів, які використовуються в малюнку, три пензлика і чорно-біла схема. Завдання полягало лише в тому, щоб зафарбувати на полотні сектори кольорами із відповідними номерами.

Крок за кроком, з допомогою пензлика я відтворила всі деталі зображення. Поступово на полотні з’явився силует пари, панорама міста на фоні. Червона сукня і букет троянд стали яскравим акцентом картини, що задає романтичний настрій. Малювала кілька днів, процес мене поглинув з головою. Не вірилося, що власними руками створюю чудове художнє полотно. Результат перевершив всі очікування — зображення вийшло таким, як на коробці, навіть більш яскравим.

Виявилося, що картини за номерами в Україні з'явилися недавно, але у них вже багато шанувальників. Знайти їх в інтернет-магазинах дуже легко. Набори дають можливість всім бажаючим втілити мрію дитинства — малювати фарбами на полотні, як справжні митці! Виділю кілька переваг таких комплектів:

  • принцип роботи дуже простий — полотно розмальовується як дитяча розфарбування.
  • не потрібно створювати ескіз, будувати композицію.
  • спробувати себе в ролі художника може кожен, навіть дитина віком від 7-8 років. Я от планую донечці після 1 вересня подарувати милого котика.
  • великий вибір сюжетів на будь-який смак.
  • є розмальовки з різними рівнями складності: для новачків і досвідчених майстрів.

Підсумок — картина на полотні, яка максимально схожа на роботу справжнього художника. Розпис по номерам став моїм захопленням! Готові роботи дарую своїм друзям і родичам. Кілька сюжетів прикрасили мою квартиру. Спробуйте і ви обов'язково створите свій маленький шедевр!