Іноді чоловіки сумніваються в своєму біологічному батьківстві. Причинами можуть бути зрада дружини, зовнішня несхожість дитини, сумніви родичів. Інтерес до тестів ДНК підігрівають телевізійні шоу, негативні результати ДНК-тесту з гучними заголовками "Нагуляла?" привертають глядача.

Зробити тест ДНК в останні кілька років - доступно за вартістю, безболісно і просто.

Як зробити тест ДНК на батьківство в Білій Церкві?

Щоб підтвердити або виключити батьківство, потрібно надати біологічний матеріал від батька і дитини. Мати дитини може бути включена в аналіз для більш високої точності, але результат точний буде і без неї.

Стандартний біологічний матеріал - це букальний епітелій. Говорячи простою мовою, це клітини слизової в роті, які можна взяти звичайними ватяними паличками навіть самостійно, потерши з внутрішнього боку щоки 5-10 секунд. Можна скористатися спеціальним набором, але його замовляти не обов'язково.

Хто не може взяти стандартні зразки, має можливість надати інші зразки. Для тесту ДНК підійдуть і пляма крові, і зубна щітка, і жувальна гумка, і недопалки, і навіть соска.

Якщо ви хочете, щоб матеріал взяв медичний персонал, потрібно приїхати всім учасникам в медичний центр. Адреса медичного центру "МАМА ТАТО" в Києві - вул. Льва Толстого 21. тел. (067) 578-05-00 www.testdnk.com.ua. Кто не може приїхати з Білої Церкви, можна надіслати зразки поштою або кур'ером.

Який результат тесту ДНК на батьківство можливий?

Імовірність батьківства більш 99,9% означає, що батьківство доведено. Не буває ймовірності 100% при підтвердженні батьківства, тому що можливе існування ще однієї людини, з таким же ДНК-профілем, як у передбачуваного батька. Величина цього шансу мізерно мала, тому вважається, що батьківство доведено.

Імовірність батьківства 0% означає, що батьківство виключено на 100%.

Детальніше про тест ДНК на батьківство.

Відповіді на типові запитання про тест ДНК можна знайти тут.

Результат тесту ДНК може змінити ваше життя. Не відкладайте проведення тесту ДНК і з'ясуйте правду якнайшвидше!