Засіб Левоміколь знає практично кожен українець. Ця мазь діє дуже швидко демонструючи прекрасний терапевтичний ефект. Левомеколь має антибактеріальний ефект. Саме тому при різних ушкодженнях та ранах ця мазь стане в пригоді. Засіб має бути в кожній аптечці. Спосіб використання більш ніж простий та зручний. Мазь Левомеколь інструкція запропонована вашій увазі нижче.

                  Мазь Левомеколь розроблена в Харкові близько 50 років тому. За цей час засіб успішно використовується як протизапальний, антибактеріальний та регенеруючий.

Засіб лікує:

·        опіки;

·        фурункули;

·        рани;

·        пролежні;

·        гайморити;

·        вугрі.

Особливості застосування                                   

Спосіб застосування засобу досить простий та зручний. Мазь потрібно наносити тоненьким шаром на уражену ділянку шкіри. Далі рану потрібно зав’язати бинтом.  Мазь має наноситися один-два рази на день. Але все залежить від кожного випадку окремо. Кількість днів лікування визначають тим, наскільки швидко проходить процес загоєння.

Коли у пацієнта гострі, гнійні інфекції, мазь потрібно трошки розігріти до температури тіла і прикласти на пов’язці до ушкодженої ділянки. Мазь ефективно себе зарекомендувала і при терапії гнійного отиту та при лікуванні пролежнів. Мазь варто використовувати і для профілактики пролежнів. В даному випадку мазь потрібно наносити на шкіру раз на день. При цій проблемі варто отримати консультацію лікаря, який визначить чітке дозування та особливості застосування мазі для пацієнта в конкретному випадку.

       Левомеколь ціна на який вигідна відмінно себе зарекомендував як засіб для лікування таких недоліків шкіри як прищі та акне. При прищах мазь потрібно нанести тонким шаром на обличчя, через декілька хвилин змити водою. Засіб допомагаю вилікувати навіть неглибокі рубці. Якщо у пацієнта є запалені прищі, на них варто нанести Левомеколь на 3-4 години. Прищі при цьому видавлювати категорично заборонено.

     Засіб також ефективний при лікуванні акне. Для цього мазь потрібно нанести на обличчя та залишити на ніч. На ранок потрібно вмити обличчя водою. Термін лікування становить близько 2 тижнів.

Мазь ефективна і при опіках. Препарат вбирає подразнення та має антимікробну ефективність. Використовуючи Левомеколь опіки значно швидше загоються і шкіра відновиться. Також мазь очищую рани від гною. Це дуже важлива дія засобу, яка не раз спасала пацієнтів із небезпечними проблемами.

      Купити засіб Левомеколь може кожен бажаючий, адже його ціна більш ніж доступна. Способів купівлі немало. Можна зробити покупку в аптеці що знаходиться близько від вашого будинку, або замовити на сайті. Вартість засобу досить невисока. Саме тому засіб користується попитом і його досить часто призначають спеціалісти своїм пацієнтам.

      Левомеколь – це справжня та швидка допомога в багатьох ситуаціях для пацієнтів. Не варто запускати розвиток інфекції в ранах та опіках. Це може призвести до серйозних негативних наслідків. Саме тому, якщо ви маєте поранення, нагноєння чи обпіклися, варто своєчасно обробити рану даним засобом. Засобів аналогів досить багато. Тому придбати можна не лише Левомеколь. Аналогічні мазі представлені на сайті. Тут ви можете ознайомитися із інструкціями та визначити найбільш оптимальний для себе варіант і по ціні і по механізму дії.

     На сайті ви можете знайти будь-який засіб та препарат, узнати його ціну та спосіб придбання. Тут зручний пошук та швидкий по сайту медикаментів. Саме тому ви без проблем зможете знайти препарат, необхідний саме вам. Шукайте препарати, порівнюйте ціни, читайте анотації. Все це на сайті, який ви зараз бачити.