КраскаФарба як і раніше залишається найпростішим, доступним і універсальним матеріалом для оформлення. Можна підібрати покриття для різних поверхонь. Головне – врахувати кілька важливих моментів.

Виробник

Найпростіший спосіб вибрати довговічну і нешкідливу фарбу з насиченим відтінком – орієнтуватися на перевірений бренд. Величезною популярністю користується Sniezka в Україні. Фарби цього бренду представлені у величезному асортименті. Можна без зусиль підібрати оптимальну продукцію для різних кімнат, поверхонь, мікрокліматичних умов, дизайнерських задумок.

Практичні поради

При виборі фарби варто врахувати такі моменти як:

  • Призначення. Що саме ви плануєте оформити за допомогою фарби? Наприклад, для стель краще вибирати абсолютно матові сніжно-білі кольори. Якщо плануєте пофарбувати підлогу, то необхідна зносостійка фарба (Sniezka Classic).
  • Тип поверхні. Враховуйте, на який матеріал буде наноситися покриття.
  • Особливості приміщення. Йдеться про обробку стін в дитячій кімнаті або спальні? Обов'язково купуйте гіпоалергенні еко-фарби. Наприклад, Sniezka випускає серію KIDS для цих цілей. Потрібна фарба для ванни або кухні? Варто купувати вологостійку продукцію. Для передпокою, передбанника, тераси можна купити фарбу, яка буде легко очищатися від бруду (Sniezka MODERN).

Визначаємося з кольором

Рекомендується спочатку скласти проект приміщення, продумати які меблі і техніка будуть встановлені в кімнаті. Виходячи з цього, визначається фарба для стін, підлог або стелі, яка оптимально впишеться в обстановку.

Враховуйте, якого візуального ефекту потрібно досягти. Якщо ви бажаєте покращити приміщення, варто використовувати фарбу світлого відтінку. Надати вузькій довгій кімнаті квадратну форму, можна, оформивши віддалену стіну яскравою або чорною фарбою. Затишку додадуть в приміщення теплі відтінки.