Кожен власник будинку або ділянки прагнути захистити його від інших людей. Щоб убезпечити себе і своє майно, необхідно поставити надійний і міцний паркан. Якісні огорожі будь-яких видів ви можете придбати на сайті.

ЗаборUA - компанія з багаторічним стажем роботи і бездоганною репутацією. Ми пропонуємо продукцію вітчизняних і зарубіжних виробників за доступними цінами. У нас Ви можете купити будь-який паркан!

Широкий вибір огорож для приватної та промислової території

Ми пропонуємо паркани різних видів і призначення:

• огорожі з зварної сітки для приватних будинків (2D і 3D паркани);

• секційні огорожі для шкіл та садочків;

• огородження для спортивних майданчиків (2D паркани з посиленим прутом по горизонталі);

• огородження із сітки для промислових об'єктів;

• колючий дріт для військових частин.

Паркани з зварної сітки сучасного зразка використовуються для огородження приватних будинків, а також інших об'єктів. Це надійний захист, яку виготовляють з металевих оброблених прутів з покриттям з цинку, яке забезпечує захист від корозії.

Ми пропонуємо такі огорожі різних видів:

• економ (3х4 мм);

• стандарт (4 мм);

• посилені (5 мм);

• з покриттям ПВХ.

У нас Ви можете замовити паркан не тільки зеленого, а й синього, чорного, білого та інших кольорів. Також ви можете самостійно визначити висоту огорожі.

Паркани з зварної сітки стійкі до навантажень та ушкоджень, безпечні, забезпечують вентиляцію і проникнення світла. Вони є відмінним захистом приватних будинків, а також широко використовуються для дитячих садків, шкіл, спортивних майданчиків, промислових та державних об'єктів.

Зварна сітка в рулонах - це легка і прозора основа для огорожі, яка часто використовується для дачі, саду, вольєрів тварин і т.д. Її безсумнівним перевагами є невисока вартість і простота монтажу.

Якщо буде потрібно додатковий захист забору, колючий дріт «Єгоза» буде відмінним вибором. Це довговічне і міцне виріб, який гарантує безпеку території. Ми пропонуємо кілька видів колючого дроту від українських і китайських виробників.

Послуга «огорожу під ключ»

Компанія Забір UA пропонує не тільки купити паркан, а й забезпечить його надійну установку. Ми проводимо монтаж будь-якого огорожі швидко і за доступною ціною. При цьому вам не доведеться витрачати час і сили, а також турбується про інструменти, витратні матеріали тощо Ми беремо все на себе і гарантуємо відмінний результат.

Безкоштовні заміри та доставка

Забір UA безкоштовно проведе заміри. Наш фахівець виїжджає на об'єкт, робить всі необхідні виміри і повідомляє вам результати. Також ви можете отримати консультацію з приводу найбільш оптимального вибору огорожі для вашої території.

При оформленні замовлення наші фахівці проводять розрахунок і проектування забору. Клієнт отримує кілька варіантів огорожі і кошторису.

Доставка огорож і комплектуючих здійснюється по всій території України. При бажанні ми можемо організувати доставку транспортною компанією або самовивезення.

https://zaborua.com.ua/