Зробили кілька великих покупок або відремонтували авто? Влаштували розкішне свято з нагоди важливої ​​дати або відправилися у відпустку на популярний і дорогий курорт? Всі ці розтрати створюють величезні діри в сімейному бюджеті. Як же дотягнути потім до зарплати? Завжди можна вдатися до допомоги МФО – дані організації являються серйозними  конкурентами банкам і ломбардам. У чому ж їх переваги?

По-перше, мікрофінансові організації надають позики онлайн в Україні – їх клієнтам не доводиться гаяти час на поїздки в офіс компанії. Все оформлюється дистанційно. Клієнт заходить на веб-сайт організації і швидко заповнює спеціальну форму. Запит відправляється і протягом декількох хвилин обробляється. Якщо заявка була схвалена, то між клієнтом і МФО укладається договір. Гроші він отримує протягом дня на банківську карту.

Потрібен кредит готівкою? Деякі мікрофінансові організації готові видати гроші і в такій формі. Наприклад, компанія «Твої Гроші» пропонує подібну послугу. Клієнти можуть під'їхати в зручний час в офіс та отримати позику готівкою. Дізнатися адреси відділень даної МФО можна на її офіційному порталі tvoigroshi.com.ua. До речі, тут же можна оформити кредит онлайн.

По-друге, МФО не вимагає такої кількості документів, як ті ж банки. Наприклад, щоб отримати позику, достатньо надати паспортні дані та ІПН. Це спрощує і прискорює процес кредитування. Зверніть увагу, сюди звернутися можуть навіть фрілансери, які з об'єктивних причин не можуть надати довідку з роботи для підтвердження своєї платоспроможності.

По-третє, приватні фінансові компанії встановлюють більш лояльні вікові цензи. Хто зазвичай потребує позики? Пенсіонери і студенти. Але банки часто відмовляють цим групам населення в кредиті, вважаючи їх недостатньо благонадійними. У МФО такої проблеми не виникне – більшість компаній співпрацюють з людьми у віці від 18 до 70 років. Точні ліміти залежать від конкретної організації.