Одним з найпопулярніших і «близьких до народу» видів пакетів вважають продукцію типу «майка», які можна знайти в будь-якому без виключення продуктовому магазині. Без таких пакетів не обходиться жодна торговельна точка, оскільки щоб якісно обслужити клієнта, необхідно надати йому зручний засіб для транспортування щойно куплених продуктів.

Продукти харчування є тією самою продукцією, яка продається навіть в найважчі для економіки моменти, і пакети майка становлять невід'ємну частину процесу покупки. Завдяки правильному вибору пакетів для продажу можна навіть підвищити рівень доходів магазину. Наприклад, якщо налагодити поставки пакетів з логотипом торговельної мережі, можна популяризувати її, а також зробити клієнтів більш лояльними.

Для пакетів подібного типу справедливо правило трьох складових:

хороша міцність;

місткий обсяг;

доступна ціна.

Прозорі пакети майка для продуктів

Такі вироби використовуються для продажів продуктів, які купує більшість споживачів. Вони також відмінно походять для фасування різних сипучих товарів. Завдяки прозорості поліетилену, можна добре розглянути товар, який знаходиться всередині.

Товщина таких пакетів, як правило, знаходиться в межах 6-9 мкм. Вони забезпечені ручками, які ще більше полегшують перенесення товару. Хоча товщина прозорих пакетів майка досить мала, в них відмінно можна переносити продукти, так як поліетилен захищає вміст від бруду або вологи.

Існує ще більш бюджетний варіант пакетів - фасувальна продукція, яка використовується спеціально для розфасовки негабаритних товарів і не має ручок.

Продуктові пакети з малюнком

Якщо магазин, для якого здійснюється закупівля пакетів, не має власного логотипу, відмінним варіантом стануть пакети з малюнком, які зроблять їх більш привабливими і цікавими. Такі пакети найчастіше мають середній або великий розмір, що дозволяє переносити в них велика кількість продуктів. Існує також конфігурація пакета, яка включає в себе спеціальні складки з боків, які називають фальцами. У міру наповнення пакета ці складки розгортаються, збільшуючи обсяг.

Якщо розкрити пакет майка, то можна побачити, що він має містке плоске дно. Ця особливість дозволяє зручно транспортувати продукти, не боячись, що вони розчавлять один одного власною вагою. Максимальна вага, доступна для приміщення в один такий пакет, буде залежати від його товщини. Нерідко можна зустріти продукцію, яка легко витримує кілька десятків кілограмів.

Продуктові пакети з логотипом

Магазини або торгові мережі, які зацікавлені в поширенні інформації про власний бренд, можуть замовити пакети майка з логотипом. Таким чином, пакети стають фірмовою візитною карткою магазина. Ними користується переважна більшість клієнтів, а значить, логотип магазину буде все більше і більше поширюватися серед цільової аудиторії. Можна також надрукувати на пакеті іншу інформацію рекламного характеру, яку поширять самі ж клієнти.

Пакети з логотипом потрібно спеціально замовляти, уточнюючи при цьому необхідні габарити. Щоб знизити витрати на друк, найкраще використовувати метод флексографії.

Де купити пакети майка оптом

 

https://www.ukrpak.com – це найкращий в Україні ресурс для замовлення поліетиленових пакетів. Виробництво УкрПак пропонує якісну продукцію та вигідні умови співробітництва. Звернувшись до відділу продажів за телефонами +38 (063)556-72-72, +38 (095)556-72-72, +38 (096)556-72-72 , ви отримаєте кваліфіковану консультацію, та зможете домовитись відносно закупки пакетів майка за найкращою ціною.