Говорячи про гідні житлові умови, жоден домогосподар не уявляє свого житла без справної сантехніки і сантехнічних систем, разом з упорядкованими санвузлами і, відповідно, системами відводу стоків. Існує ряд нюансів в загальній схемі організації, обумовлених технологічними вимогами до конкретних особливостей до монтажу і матеріалів при облаштуванні каналізаційної системи. Особливо це стосується двох і багатоповерхових будинків. Якщо ви неправильно підберете матеріал або який-небудь елемент конструкції, згодом не уникнути проблем. Гроші будуть витрачені даремно, а матеріали безповоротно зіпсовані. Якщо ви не володієте спеціальними навичками, досвідом і відповідними знаннями, на допомогу можуть прийти фахівці своєї справи - сантехніки-професіонали. Великий перелік відповідних послуг може запропонувати компанія сантехник Обухов на santehnikobuhov.com.ua.

Про загальну структуру каналізації

Якщо ви вирішили провести каналізацію в приватному будинку, то повинні дотримуватися кількох основних правил. Облаштування каналізаційної системи в багатоповерховому приватному житловому будові пов'язане з досить складною організацією. Бажано перед закупівлею матеріалів ще до початку всіх монтажних робіт скласти відповідну проектну документацію. Проект повинен обов'язково містити інформацію про:

- повний перелік сантехнічних матеріалів, обладнання та побутової техніки, яку передбачається підключити до стічної системі;

- аксонометричний план розташування трубопровідних систем і точок входу обладнання;

- пропускні здатності трубопроводів, направлених потоків і показниках ухилу всіх ділянок.

- число гілок каналізації та їх довжину (практично нічим не обмежуються, але потрібно пам'ятати про обов'язковий ухил в бік стояків не менше 2-3%).