Дизайн ресторану, кафе, повинен бути атмосферним і колоритним. Відвідувачі приходять сюди для того, щоб посидіти в спокійній обстановці, спробувати смачну їжу або відзначити захід. Саме тому, дизайн ресторану - це дуже відповідальний процес. Лише він створить справжню атмосферу!

В першу чергу, інтер'єр будь-якого кафе повинен бути в гармонії з атмосферою та ідеєю. Дизайн обов'язково повинен підкреслити всі достоїнства закладу, бути грамотним і красивим за зовнішнім чинникам. Саме для цього у ресторану повинна бути своя ідея або фішка, навколо неї буде позиціонуватися заклад. Варто звертати увагу на кілька факторів, які будуть важливі при розробці дизайнерських рішень:

Кухня. Якщо заклад відноситься до якоїсь конкретної кухні, італійської або французької, екстер'єр неодмінно повинен робити натяк на це. Етніка в оформленні повинна бути до 15%, не більше.

Цільова аудиторія закладу. Задайтеся питанням: для кого саме Ваше кафе? Хто стане Вашим клієнтом? Це теж важливий крок, адже модні бари, значно відрізняються від шикарного ресторану або хіпстерського кафе. Підкресліть особливість свого ресторану!

Розташування ресторану. Це також важливо, адже він може розташовуватися з видом на море або в центрі міста, або в парку. Від цього також варто відштовхуватися.

Студія дизайну інтер'єрів завжди розробляє дизайнерські рішення в залежності від безлічі факторів, але одним із найголовніших є ідея ресторану. Ідея - щось особливе, те, що буде виділяти Ваше кафе або ресторан серед сотень інших.

Основні помилки

1. Найголовнішою помилкою є те, що комунікації будівельники вирішують розташувати під стелею. Вентиляційні коробки, проводки та інші системи, залишають прямо на виду. Будь-яка студія дизайну інтер'єрів скаже Вам, що це неприйнятно, така стеля буде виглядати вельми неестетично. Він буде підкреслювати лише недоліки приміщення.

2. Ще однією поширеною помилкою є копіювання інтер'єру інших закладів. Не варто гнатися за славою іншого кафе, створіть свій неповторний, оригінальний дизайн, тоді від відвідувачів у Вас не буде відбою.

3. Занадто щільне декорування. Додаткові аксесуари іноді можуть по-справжньому засмітити простір. Більш того, в них будуть накопичуватися пил, який прибирати з дрібних деталей буде вельми важко.

4. Графіті, малюнки на стінах, все це насправді досить невдалий підхід до дизайнерських рішень. Натуральна кладка з каменю, буде виглядати красивіше, гармонійніше, ефектніше.

5. І, звичайно, зонування простору, це також важливий фактор, на який варто звертати особливу увагу, і неважливо буде розроблятися дизайн ресторану або дизайн офісу. Це дуже важлива деталь!

Якщо Ви хочете, щоб Ваш заклад був по-справжньому популярним, актуальним і затребуваним, то сміливо звертайтеся в нашу дизайнерську студію "Домум Груп". Ми розробимо абсолютно будь-який інтер'єр: дизайн офісу, ресторану, кафе, будинку, квартири.

Наші фахівці розроблять унікальний інтер'єр для вашого закладу, і Ви можете бути впевнені, що ви залишитеся задоволені.