Манометр ДМ 05-07 Для оптимізації та автоматизації виробничих процесів використовується величезна кількість функціонального обладнання. У тому числі - вимірювальні прилади. Вони потрібні для спостереження, контролю та безпеки.

Де придбати манометр?

Ви можете замовити цей прилад у виробника Склоприлад. У каталогах на сайті представлений значний асортимент цих пристроїв. Всі вони сертифіковані, справні і стабільно працюють. Манометри розраховані на тривалий експлуатаційний період. 

Застосування манометрів

Пристрої, які ви знайдете в каталогах www.steklopribor.com, підходять для використання на різних об'єктах. Ці прилади дозволяють отримувати точну інформацію про рівень тиску в системі або певному середовищі. Манометри використовуються при створенні вентиляції, виготовленні дихальних апаратів і приладів автомобільної індикації. Прилади для вимірювання тиску активно застосовуються в машинобудуванні. Найпоширеніші манометри для систем трубопроводів. Вони дозволяють контролювати роботу систем теплового і водного постачання. На суднах і в літаках манометри потрібні для визначення тиску масла, горючих речовин, газу. Використовуються прилади і в протипожежній і гальмівній системі. Манометри, представлені на сайті, можуть бути використані в різних середовищах - рідинних та газових (ацетилен, аміак, водень).

Що враховувати при виборі манометрів

В першу чергу, зрозуміло, варто брати до уваги призначення пристрою. До того ж корисно враховувати особливості середовища, в якому апарату доведеться працювати. Якщо він не призначений для вимірювань в агресивних умовах, то дані вийдуть неточними. Це буде впливати на ефективність і безпеку роботи системи.

Для неагресивних середовищ використовують загальнотехнічні манометри. При підвищеній вологості потрібно обладнання, яке стійке до корозії.

Звертайте увагу на точність приладів. Найвищим класом вважаються еталонні манометри. Вони відображають найбільш достовірні дані. Використовують такі прилади на виробництві, де потрібні максимально точні розрахунки, без похибки.

Приймайте до уваги функціонал манометрів. Завод Склоприлад випускає прилади з дистанційним управлінням. Можна придбати сигналізуючі пристрої.