В'їзні системи від польського виробника стали відомими в усьому світі завдяки своїм чудовим характеристикам. Відкатні ворота Wisniowski Modern виготовляють з оцинкованого металу, якому властива максимальна стійкість до окислення. Вони стають ідеальним доповненням до фірмової огорожі та відмінно захищають приватну територію. Про переваги сучасних брам з неперевершеними технічними параметрами розкажуть спеціалісти «ЗАВОД WISNIOWSKI».

Консольні ворота з Польщі, які відрізняються міцністю та надійністю

Оскільки в’їзна система обробляється особливим чином, їй не страшні негативні погодні умови, механічні пошкодження та утворення іржі. Використання фірмової технології покриття гарантує міцність та довговічність брами без необхідності її відновлення. Несучий елемент консольної конструкції встановлюється на фундаменті та кріпиться декількома анкерами. За плавне пересування полотна відповідає надійна рейка та роликова каретка.

Виготовлення воріт відбувається з урахуванням особливостей проїзду та побажань клієнта щодо дизайну. Колір порошкового покриття та тип заповнення можна обрати з фірмового каталогу. Також виробник дбає про зручність експлуатації брами. В окремому стовпчику розміром 120х120 мм встановлюється якісна автоматика для відкатних воріт, що забезпечує простий дистанційний контроль. Також є можливість оснастити браму іншими видами систем управління та безпеки.

Ворота на роликах – конструкційні особливості та переваги

Польські вуличні системи виготовляються за останніми технологіями з високоякісних матеріалів. За основу береться сталь, яка проходить спеціальну комплексну обробку під назвою Duplex. Завдяки цьому метал отримує додатковий захист від корозії та стає більш міцним. Полотно може бути зібране з міцних прутів або з окремих секцій. Варто зазначити, що сучасні ворота на роликах мають ідеальну систему балансування. Стулка пересувається на відстані декількох сантиметрів від землі, що виключає її зіткнення з перешкодами. Як ви вже знаєте, за це відповідає спеціальна рейка з роликовою кареткою розміром 95х85 мм.

Ворота для приватного будинку з максимальним рівнем безпеки

Польський виробник старанно попрацював над тим, щоб його брами були достатньо надійними, а під час експлуатації не виникало проблем. Належний рівень безпеки стає можливим завдяки:

  • Фотоелементам, які відповідають за те, щоб полотно не зіткалося з перешкодами. Після виявлення сторонніх об’єктів, вимикач перевантаження зупиняє закриття проїзду, і стулка відкочується в первинне положення;

  • Сигнальній лампі, що завчасно сповіщає про початок руху полотна;

  • Якісного дроту, який в разі пошкодження не завдасть шкоди здоров'ю оточуючих людей;

  • Гумовому покриттю на кромці стулки, яке запобігає її деформації в тому випадку, якщо зіткнення з іншим об'єктом все ж відбудеться.

Якісні виїзні ворота з сучасним оформленням

З вибором зовнішнього вигляду конструкції труднощі виникають найчастіше. Щоб ви не витрачали час на пошуки оптимального дизайну, одразу пропонуються готові варіанти стилізацій. Необхідно тільки визначитися з відтінком брами та особливостями її заповнення. Виробник пропонує понад 200 позицій з таблиці RAL, 7 стандартних, 4 ексклюзивних, 2 спеціальних і 16 фірмових відтінків з колекції HOMEINCLUSIVE 2.0.

Для того, щоб створити комплексну систему огородження, можна доповнити браму окремим входом (хвірткою) та сталевим парканом з ідентичним дизайном. Завдяки такому рішенню створюється єдиний стилістичний напрям для всіх встановлюваних конструкцій.

Як замовити відкатні ворота преміум-класу в Києві?

Станьте власником сучасної вуличної системи від провідного європейського виробника Wisniowski вже сьогодні! Зробіть замовлення та отримайте професійну консультацію за номером +38 (050) 993-70-77. Ми надаємо всім клієнтам повний спектр послуг. Пропонується індивідуальне виготовлення воріт в найкоротші терміни, оперативна доставка конструкції з Польщі, професійний монтаж і подальше сервісне обслуговування. Щоб ознайомитись із функціонуючими зразками різних типів брам, відвідайте спеціалізований шоу-рум «ЗАВОД WISNIOWSKI Київ». У ньому представлений повний асортимент оформлень для всіх в'їзних конструкцій. Виставковий салон знаходиться за адресою: вул. Кирилівська, 69-В, офіс 127. Замовляйте відкатні ворота просто зараз та отримуйте персональну знижку!

https://i.siteapi.org/Gy-10JnQ6upSpWptUtxk9x9W6SY=/0x0:900x675/4c41ff929d45260.s.siteapi.org/img/grutbed9g1wgcoo8wscksocwwo44wk