ялинкові іграшкиНовий рік настане зовсім скоро. Це - улюблене свято людей будь-якого віку, до якого хочеться підготуватися за всіма правилами. Цей аспект має, як мінімум, дві складові: прикраси для квартири і головного атрибута торжества - ялинки, а також - стіл. Сьогодні давайте обговоримо, як вибрати новорічні іграшки, без яких неможливо відчути наближення свята.

На що слід звертати увагу при виборі іграшок? Перш за все - на їх стиль. У багатьох вдома ще залишилися всілякі кульки, шишки, космонавтики, ракетки і ішнщі прикраси, які купували ще наші мами і бабусі. Їм завжди знайдеться місце в будинку, але вони потрібні, скоріше, для того, щоб зігріти серце приємними спогадами. А от сучасні кулі, які пропонують відомі магазини, допоможуть створити сучасний стиль. Відзначимо, що всі іграшки повинні бути витримані в єдиному стилі.

Сьогодні прийнято одягати лісову красуню в іграшки, витримані в одній колірній гамі. Така «модниця» стане прикрасою інтер'єру на найближчі 10 днів, а то і на довше. Але, щоб вона не викликала дисонансу з навколишнім простором, необхідно підбирати іграшки таких кольорів, які будуть гармоніювати, наприклад, з текстилем, шпалерами, меблевою оббивкою. Можна, звичайно, пофантазувати і зіграти на контрасті. Але в цьому випадку не потрібно вибирати фіолетові кулі до червоних штор.

Важливо звертати увагу на матеріал, з якого такі іграшки виготовлені. Якщо вони крихкі і не викликають довіри, то краще відмовтеся від покупки. Сьогодні вартість таких виробів низької не назвеш, тому, щоб іграшка «прожила» не один рік, віддавайте перевагу продукції відомих виробників.

Придивіться до кріплення. Воно повинно бути не тільки міцним, але і зручним. В іншому випадку ваша іграшка може зісковзнути з гілки і розбитися.