ПарфумВ різний час року один і той же парфум може звучати на жіночому тілі абсолютно по-різному. І мова не просто про більшу або меншу вираженості тих чи інших нот, але навіть про приємність або неприємності запаху. Так, наприклад, солодкі, орієнтальні, деревні, дуже пряні та інші насичені і стійкі духи в спеку найчастіше звучать занадто різко, дратівливо, навіть удушливо. А свіжі композиції морозним днем можуть просто загубитися і практично не відчуватися або вносити в жіночі парфуми абсолютно непотрібні зараз свіжість і прохолоду.

Ви можете вигідно купити парфуми в Києві в інтернет-магазині LaGrande.

Так що брати до уваги температуру повітря за вікном просто обов'язково. Вологість і інші мінливі від сезону до сезону фактори теж впливають на звучання і сприйняття жіночого аромату, але в меншій мірі.

Аромати для літа

Як вже говорилося, спекотним літнім днем для жінок абсолютно недоречні важкі і стійкі духи. Оптимальні в цей час морські і цитрусові композиції, аромати з соковитими нотами кислих ягід ніби вишні, дині, кавуна, яблук або груш. Правильним вибором стануть і легкі квіткові парфуми, під впливом тепла вони проявлять своє ніжне і делікатне жіночне звучання.

Для літнього вечора можна вибрати фужерні або фруктові, квіткові або ягідні аромати, але в солодкій їх версії і, наприклад, з додаванням ванілі, вершків та інших «десертних» нот. У поєднанні з прохолодним вітерцем і доносяться їм запахами розпареної за день рослинності вони будуть звучати вельми цікаво.

Стійкі і насичені жіночі парфуми і парфумерні води влітку краще відсунути в дальній кут шафи, для цього сезону кращі туалетна вода, одеколон або серпанок для тіла – найлегший варіант парфумерної продукції, що розпорошується на шкіру і часто володіє також зволожуючим ефектом. Чим менше нот у складі аромату для літа – тим краще.

Осінні парфуми

Осінь для більшості асоціюється з дощем, прохолодою і опадаючим листям. Тому жінці правильно буде вибрати всілякі зелені і акватичні духи з пряними або гіркуватими акцентами.

Якщо хочеться зігрітися, то придатними будуть стійкі гурманські або східні композиції з ваніллю, шоколадом, деревними акордами, медом, стиглими ягодами і фруктами. Жіночі квіткові парфуми набувають восени особливий шарм – звучать дуже ніжно і делікатно, так що теж стануть прекрасним варіантом для цієї частини року.

Парфумерія на зиму

Зима – найкращий час, щоб носити важкі, глибокі і насичені жіночі аромати зі стійким і тягучим шлейфом. Вони зігріють морозним днем, створять приємну атмосферу тепла і затишку і нагадають, що холоди не вічні.