Автомобільний мийки або станції техобслуговування часто використовуються професійну хімію для очищення кузова машини від різних забруднень. У числі лідерів піна для мийок - засіб, який принципово відрізняється від автошампунів не тільки своїм складом, але і принципом дії на лакофарбову поверхню і саму бруд.

У чому вигідна відмінність піни для мийок?

Активні речовини, які містяться в складі, дозволяють:

  • Швидко і якісно усувати різного роду забруднення, в тому числі жир, олії.
  • Виключити агресивна дія на поверхню кузова абразивних речовин. Це принципова відмінність від автошампуня. Саме піна виключає тертя, а тому і пошкодження лакофарбового покриття в процесі мятья.
  • Захистити на вказане виробником час поверхню від осідання бруду та пилу.
  • Забезпечити додатковий захист від корозії, гарантувати восковий блиск. Але цей варіант справедливий по відношенню до виключно складів з воском і антикорозійними компонентами.
  • Мийник не потрібно навіть докладати особливих зусиль для якісної обробки поверхні від різних забруднень.

В складі кошти спеціальні речовини, які додатково пом'якшують воду, а тому процес мийки буде ефективним. Збагачена м'якими речовинами вода проникає без праці в різні виїмки і щілини, а тому видаляє бруд навіть у тих місцях, в яких при звичайних умовах вода часто вже не добирається.

Як правильно вибирати піну для мийок?

Щоб визначитися з особливостями кожного засобу, досить поглянути на його склад. один від одного склади відрізняються такими показниками:

  • Рівнем кислотності. Важливо протестувати засіб на невеликій ділянці і простежити за поведінкою фарби. Якщо вона трохи потемніла або покрилася білястої плівкою, слід вибрати продукцію з меншим рівнем лугу в складі.
  • Комбінацією поверхнево активних речовин. Вона у кожного виробника власна, відповідає затвердженій, а часто і запатентованій формулі.
  • Концентрацією - буде впливати на витрату речовини. Концентровані склади витрачаються менше стандартних.
  • Показниками піноутворення. Засіб має давати багато піни, щоб виключити адгезію з лакофарбовим покриттям кузовний частини.

Занадто дешеві кошти купувати для використання не рекомендується. У їх складі можуть бути потенційно небезпечні речовини, які можуть нашкодити людині або природі.

Засоби «VENOR» відрізняються безпекою застосування і нешкідливим впливом на навколишнє середовище.